Preview: 1.SC Znojmo FK - FC Viktoria Otrokovice, spolek

Preview: 1.SC Znojmo FK - FC Viktoria Otrokovice, spolek Z N O J M O - Ve středu 9.9. od 18:00 přijede na náš stadion FC Viktoria Otrokovice. A opět můžete během poločasové přestávky vyhrát i nový klubový dres!

 
 
 

Do Znojma přijede 14.tým tabulky, což je žel aktuálně o dvě příčky lepší pozice, než na kterou jsme klesli my. Musíme tedy dát do zápasu vše, abychom vyhráli a svého soupeře mohli v tabulce opět přeskočit, protože rozdíl mezi námi v tabulce je v tuto chvíli tříbodový. Ostatně už se nám to podařilo. V minulé sezoně jsme zvítězili doma 3:1. Vedli jsme po dvou brankách Róberta Demjana a jedné brance Radima Pohanky 3:0, hosté snižovali až v 93.minutě z penalty Adamem Jasenským.

V této sezoně náš nejbližší soupeř vstřelil doposud stejně jako my 6 branek, ale na rozdíl od našich 7 obdržených branek dostaly Otrokovice skoro dvojnásobek - 13, což je druhá nejhorší obrana v soutěži. Může za to především nepovedený duel v Uničově, který domácí vyhráli 7:1, ale i další dvě domácí prohry 0:3 s Frýdkem-Místkem a Uherským Brodem. Ovšem mnohem zajímavější a pro nás o to nebezpečnější jsou výsledky Otrokovic z 1.kola a také z minulého 5.kola. Na úvod to byla výhra 3:0 v Petřkovicích a minulou sobotu pak asi nejpřekvapivější výhra našeho soupeře, kdy zvítězil na půdě Rosic 2:0! A kdo dal za soupeře oněch zmiňovaných 6 branek? Dvě branky dal bývalý hráč Kozlovic a Přerova a před 13 lety právě i Otrokovic jedenatřicetiletý Martin Schlehr, který se postaral vždy jednou brankou právě o zmiňované výhry soupeře. Po jedné brance pak dali Adam Bahounek, Jiří Kiška, Michal Malý a Michal Minář.

Náš celek bude hrát už třetí zápas v řadě za sebou doma a pak jej čekají ještě dva - v sobotu proti béčku Slovácka a další středu pohárový duel s Líšní. V minulém kole jsme nad Frýdkem-Místkem hned třikrát vedli o branku, dali tedy hned tři první góly v této sezoně na domácím hřišti, přesto jsme odešli poraženi 3:4 a tak doposud máme jen jednu výhru z úvodního kola na půdě Baníku Ostrava B v Markvartovicích a pak jeden bod za domácí bezbrankovou remízu s Dolním Benešovem. Naším nejlepším střelcem zůstává se třemi brankami (dvě z nich právě v minulém zápase proti Frýdku-Místku a jedna v úvodním vyhraném zápase) Tomáš Okleštěk. Po jedné brance pak dali Milan Moravec, David Štrombach a Radim Pohanka, který by se mohl rozpomenout na čas cca před rokem a dát branku i po roce proti Otrokovicím a přispět ke kýžené výhře.

Ještě jednou tedy připomínáme, že zápas s FC Viktoria Otrokovice, spolek hrajeme ve středu 09.09. od 18:00 a že se o poločase bude znovu hrát o další nový dres našeho týmu. Přijďte v hojném počtu!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin