Patrik Bogner se trefil, Kuba Konvalina vychytal druhé čisté konto v řadě

Patrik Bogner se trefil, Kuba Konvalina vychytal druhé čisté konto v řadě Z n o j m o - Všichni čtyři mladíci zasáhli o víkendu do bojů v MSFL. Petr Kirschner s Romanem Nehybou vybojovali s vedoucím Vyškovem bod v Mohelnici až v samotném závěru. Třebíč s Patrikem Bognerem a Kubou Konvalinou suverénně zdolala HFK Olomouc 3:0. Bogi se jednou trefil a Konvec vychytal druhé čisté konto v řadě.

PETR KIRSCHNER (90 minut, žlutá karta) / Mohelnice - Vyškov 1:1

Vyškov zajížděl do Mohelnice, kde byl vzhledem k tomu, že vede tabulku papírovým favoritem. Pro hosty to ale nakonec bylo svízelné utkání. V 58. minutě byl vyloučen Krejčí a Vyškovští dohrávali o deseti. V 69. minutě navíc inkasovali. V poslední možné vteřině utkání zachránil pro Vyškov alespoň bod Sečkář a udržel svůj tým na prvním místě tabulky. Petr odehrál v útoku celé utkání.

ROMAN NEHYBA (85 minut) / Mohelnice - Vyškov 1:1

Roman se stal za poslední dobu stabilní součástí základní sestavy Vyškova. Výhodou je i jeho univerzálnost, dokáže utkání odehrát nejen na svém místě středního záložníka, ale i v obraně.

PATRIK BOGNER (90 minut) / Třebíč - HFK Olomouc 3:0

Byl to Patrik, který Třebíč poslal ve 34. minutě do vedení, když tváří v tvář překonal hostujícího gólmana. Mladý útočník měl i další možnosti přidat druhou branku, nakonec však druhý přesný zásah nepřipojil. V závěru první půle ještě hledal lépe postavené spoluhráče. V druhém dějství mířil z přímého kopu nad.

JAKUB KONVALINA (90 minut) / Třebíč - HFK Olomouc 3:0

Nebyl překonán minulý týden v utkání se Zlínem B, nebyl překonán ani tentokrát. Kuba si připsal druhé čisté konto v řadě. Celkově jde o třetí nulu pro našeho talentovaného gólmana v této sezóně. Třebíč je v tabulce na páté pozici, na vedoucí Vyškov ztrácí pouhé tří body.