Nikdo nemohl být spokojený, říká po Frýdku Josef Hnaníček

Nikdo nemohl být spokojený, říká po Frýdku Josef Hnaníček Ú n a n o v - Znojemští fotbalisté neměli v předposledním zápase přípravy proti Frýdku-Místku svůj den. Věděl to samozřejmě i Josef Hnaníček. Ani on nebyl přes úterní výhru 1:0 spokojený. Věří však, že to byla ojedinělá výjimka a v lize nic takové hrozit nebude a slibuje zlepšení.

 
 
 

Proti Frýdku to nebylo herně ono, souhlasíte?
Bylo to samozřejmě těžké, především byl složitý terén. V Únanově je poměrně malé hřiště, takže to bylo hodně o soubojích. Máme do ligy co zlepšovat.

Trenér Kalvoda nebyl v průběhu, ani po utkání vůbec spokojený.
Myslím, že trenér určitě nebyl spokojený. Když se tak zamyslím, tak kdo by z týmu mohl být s takovým výkonem spokojený? V tom utkání neodehrál skoro nikdo nic dobře. Byl to špatný zápas, musíme se zlepšit.

Je asi lepší si vybrat horší den teď, než pak v lize?
Samozřejmě je lepší, že nás to potkalo teď, než potom v lize. I když takový zápas nás může potkat i v lize, doufám ale, že taková utkání vůbec nebudou, nebo jich bude minimum.

V Turecku jste odehráli velmi dobrá utkání proti kvalitním zahraničím soupeřům. Nemysleli jste si třeba, že proti Frýdku to půjde samo?
V Turecku jsme odehráli velmi dobré zápasy. O podcenění Frýdku určitě nešlo, musíme makat na sto procent, protože hrajeme o svoje fleky. Je nás tady dost, na každý post je to v podstatě zdvojené.

Nebojíte se, že se v přípravě nějak vážněji zraníte? Někteří soupeři jdou do toho hodně důrazně, mám na mysli například střetnutí s Tobolem Kostanaj na soustředění v Turecku.
S Kazachy to bylo hodně agresivní. Váša (Václav Vašíček pozn. red.) to odnesl nejvíce, ten byl hodně dokopaný. Takové zápasy ale lze vidět i v lize. Ani s Frýdkem to nebylo jednoduché.

Byl nějaký problém s aklimatizací po příletu z Turecka?
Počasí tady je zatím poměrně v pohodě. Problémem jsou spíše hřiště, v Turecku byly trávníky perfektně připravené. Ale jsme rádi, že můžeme momentálně hrát zápasy na přírodní trávě a ne na umělce.

Jak se osobně cítíte zhruba týden do začátku jarní části ligy?
Ještě je co zlepšovat, ale věřím, že v prvním kole bude forma ideální.

Jak se těšíte na start ligy, jste už netrpělivý, nebo to berete v pohodě?
Na ligu se samozřejmě těším. Hlavně na ligový rytmus, až skončí tréninky v přípravě a zátěže před utkáním a bude to zase více na pohodu.

Jak se vůbec jde hráčům do utkání z přímé zátěže?
Jsme více unavení, nemáme tak lehké nohy. Samozřejmě ale zátěž do zimní přípravy patří. Budeme z toho těžit prakticky celé jaro a částečně i na podzim.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin