Netradičně ve čtvrtek proti Frýdku-Místku!

Netradičně ve čtvrtek proti Frýdku-Místku! Z N O J M O - Kvůli vinobraní se naši borci představí již ve čtvrtek proti Frýdku-Místku. Nepříjemný soupeř, který ještě nedávno hrál FNL. Nejlepším střelcem Frýdku je náš bývalý útočník Jakub Teplý.

 
 
 

Znojemští byli v minulém kole velmi blízko bodu, když Jíchovu neprůstřelnost prorazil umístěnou střelou k levé tyči Baranek. Bohužel si tak naši hráči po bojovném výkonu v Petřkovicích neodvezli žádný bod.

Tento čtvrtek nás čeká soupeř opět z Moravskoslezkého kraje. Je ním Frýdek-Místek, který je nyní na třetím místě a bude jistým favoritem zápasu. Na rozdíl od nás se Frýdku dařilo, když v posledním utkání zvítězil na domácí půdě Kroměříže, s kterou jsme prohráli vysoko 4:0. Frýdek hraje druhou sezónu v MSFL po sestupu z FNL. V minulém ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy se umístil na stejné pozici, jako se nyní nachází - tj. 3. místo! Byl však pouhý bod od toho, aby se vrátil po roce zpět do FNL!

Fanoušci budou moci vidět nejspíš našeho bývalého útočníka Jakuba Teplého, který bude určitě nepříjemným soupeřem pro naši obranu. Aktuálně je Jakub se 7 brankami na 3. místě v tabulce střelců v MSFL za vedoucím Lokšou a Silným, kteří nastříleli o branku víc. Koho ale určitě neuvidíme, je záložník Petr Hurta, který dostal v zápase s Kroměříží kartu červenou. A to pro nás znamená jediné, že proti našemu mužstvu si nezahraje. Tak přijďte před samotným Vinobraním na fotbal a podpořte naše kluky! Hrajeme od 18 hodin!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin