My prostě nemluvíme, trápí Paculu. Potíž vidí v komunikaci

My prostě nemluvíme, trápí Paculu. Potíž vidí v komunikaci K R O M Ě Ř Í Ž - Svoji první sezónu v dospělém fotbale zažívá Patrik Pacula. Jeden z pilířů loňského staršího dorostu se jako jediný z mladíků dostal na oficiální soupisku pro podzimní část, od úvodního kola ke všemu odehrál oba dva zápasy. Ani devatenáctiletý stoper však nezabránil druhé prohře znojemského týmu za sebou.

This text will be replaced

Patriku, zápas nezačal vůbec šťastně, v páté minutě jsme už prohrávali 0:2. Co se stalo?
Něco si říkáme v kabině…je to naše nedisciplinovanost. První gól byl asi můj. My prostě nemluvíme. Je to o komunikaci. Začátek byl od nás špatný. Než se vzpamatujeme, tak je pozdě. Sice je hezké, že na konci poločasu tlačíme, ale gól nedáme.

Vyčítáš to spíše nesoustředěnosti, nebo komunikaci, která na začátku vázla?
Je to těžké. Řekneme si, že musíme na sebe mluvit, že nějak chceme hrát, a začátek je úplně jiný.

Od občerstvovací přestávky naše hra nevypadala špatně. Ale chybělo zakončení…
Hrajeme dobře po vápno. Když dáme centr do vápna, tak trefíme prvního hráče, to je špatné. Musíme se z toho ponaučit a do příště se zlepšit.

Patrik Pacula mluvil o závěrečných minutách po střídání, kamarádech ze staršího dorostu nebo těžkém zápase v Lanžhotě.