Musíme Třinci vnutit naši hru, říká Radim Nepožitek

Musíme Třinci vnutit naši hru, říká Radim Nepožitek Z n o j m o - Nedělní utkání s Třincem se kvapem blíží a o nadcházejícím duelu jsme si povídali s našim záložníkem Radimem Nepožitkem. I on, stejně jako trenér Kučera, podotkl, že Třinečtí budou hodně nepříjemným protivníkem. Nepo také zavzpomínal na loňský povedený zápas se stejným soupeřem, který skončil před skvělou kulisou výhrou naší 5:2. Za podobný výsledek by se pochopitelně nezlobil ani nyní.

Pamatuješ si podzimní domácí zápas s Třincem v loňské sezóně? Odehrál si celý zápas. Předvedli jsme skvělý ofenzivní výkon, výhra 5:2, báječná atmosféra pod umělým osvětlením...
Pamatuju si na to dobře, prohrávali jsme 1:2, o přestávce jsme se seřvali v kabině a ve druhém poločase jsme dali čtyři góly. Atmosféra byla skvělá, publikum nás hnalo za výhrou. Jen doufám, že v neděli nepředvedeme první poločas jako loni na podzim.

STADION HORNÍ PARK

Myslíš si, že bychom mohli něco podobného zopakovat v neděli?
Doma zatím dáváme gólů poměrně dost, pět Pardubicím, tři Vítkovicím. Raději bych samozřejmě vyhrál znovu 5:2 než 1:0, aby to byl nějaký dramatický zápas. Uvidíme.

Trenér Kučera v rozhovoru říkal, že Třinec bude zrádným soupeřem i vzhledem k tomu, že změnil trenéra. Souhlasíš?
Nevíme, s čím k nám Třinec přijede, kdo bude hrát. Bude to těžké utkání, hráči se budou chtít pod novým trenérem předvést. Důležité bude, abychom jim vnutili naši hru.

Bude utkání důležité i v tom, aby nám neuteklo čelo tabulky? Opava zvítězila, Baník také...
Samozřejmě. Navíc hrajeme doma, kde bychom měli vyhrávat. Myslím ale, že i týmy, které jsou nyní na špici tabulky, budou ztrácet body.