Kirschner s Nehybou se radovali, Bogner s Konvalinou smutnili. Vyškov rozstřílel Třebíč

Kirschner s Nehybou se radovali, Bogner s Konvalinou smutnili. Vyškov rozstřílel Třebíč Z n o j m o - Z naší pozice se odehrál uplynulý víkend zřejmě nejsledovanější zápas podzimu v MSFL. Vyškov přivítal na domácí půdě Třebíč. Na jednom hřišti se tak do akce dostali všichni naši mladíci na hostování. Výrazně spokojenější mohlo být vyškovské duo Roman Nehyba a Petr Kirschner. Druhý jmenovaný při drtivé výhře 6:1 vstřelil hattrick. Naopak hodně pochmurnou náladu měli Patrik Bogner, byť vstřelil jediný gól Třebíče, a hlavně brankář Jakub Konvalina.

PETR KIRSCHNER (80 minut, 3 góly) / Vyškov - Třebíč 6:1

Bylo to jednoznačně jeho odpoledne. Své třígólové představení načal již v deváté minutě, kdy centr Přerovského do vápna proměnil neomylně hlavou. 41. minuta a příliš velký prostor pro Kiršu od třebíčské obrany ve vápně. První střela ještě nevyšla, druhá už ano. V 58. minutě mu pak opět Přerovský naservíroval míč na zlatém podnose. Suma sumárum první hattrick pro Petra Kirschnera v MSFL a především vysoká výhra 6:1. Pro mladého útočníka to byla sedmá branka v aktuální sezóně.

ROMAN NEHYBA (90. minut) / Vyškov - Třebíč 6:1

U vysoké výhry Vyškova byl v základní sestavě i Roman Nehyba. I on se ze své defenzivní pozice snažil být aktivní. Ve 20. minutě napřáhl ke střele, která však skončila nad bránou. Roman ale smutnit dle výsledku rozhodně nemusel. Vyškov se po výhře udržel vedoucího dua. Na Sigmu B a Uničov ztrácí stále pouze jeden jediný bod.

PATRIK BOGNER (90. minut) / Vyškov - Třebíč 6:1

Pro Patrika po vysoké prohře alespoň náplast v podobě vstřeleného gólu. Bogi ještě na začátku druhé půle vykřesal Třebíči svým gólem naději. V 57. minutě proměnil hlavou centr z pravé strany. Zaznamenal tak svoji šestou branku v aktuální sezóně MSFL.

JAKUB KONVALINA (90. minut) / Vyškov - Třebíč 6:1

Post brankáře bývá při těchto utkáních hodně nevděčný. Kuba si vypil kalich hořkosti opravdu až do konce. Těžko mohl udělat při inkasovaných gólech něco jinak. Vykombinování do prázdné brány, penalta. Přejeme, ať si Konvec v posledním utkání podzimu proti Hulínu spraví chuť.