Kdyby soupeř proměnil šance, mohli jsme první půli prohrát, uvědomuje si Machalík

Kdyby soupeř proměnil šance, mohli jsme první půli prohrát, uvědomuje si Machalík Z N O J M O - Velmi důležitou první branku v barvách Znojma si připsal David Machalík. Dvaadvacetiletý fotbalista v pátečním střetnutí proti MFK Chrudim poslal náš tým do vedení 2:1, když se prosadil na levé straně hřiště. Machalík po zápase komentoval šance soupeře, také však mluvil o tom, jak mu vyhovuje pravidelnější zápasový rytmus.

This text will be replaced

David Machalík ve znojemském dresu hostuje z 1. FC Slovácka. Hned při premiéře na domácím stadionu se uvedl důležitou brankou, která ho také dostala před naši kameru. David po utkání odpovídal:

na hodnocení zápasu…
Zápas se mi samozřejmě hodnotí dobře, protože jsme zvítězili velkým rozdílem, ale nemuselo tomu tak být. První poločas jsme sice vyhráli, ale kdyby soupeř proměnil šance, mohli jsme ho prohrát.

na to, co se přihodilo po vedení 1:0…
Přímý kop trefil krásně. Chrudim si poté pomáhala nakopávanými míči. Měli jsme velmi roztáhlé hřiště, což byla chyba. O poločase jsme si něco řekli. Ve druhé půli jsme se poté zlepšili.

na druhý zápas v pěti dnech…
Pondělní utkání bylo fyzicky náročné, na regeneraci jsme měli méně času. Pro mě je však lepší hrát zápasy, než třeba celý týden trénovat. Skutečnost, že utkání jsou takhle rychle za sebou, je pro mě lepší.

David Machalík rovněž hovořil o klíčovém momentu pátečního duelu. Nejen to se dozvíte v přiloženém video rozhovoru. Uvnitř videa je přiložený také druhý gól Znojma.