FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Juniorka začíná jaro v Příbrami

Juniorka začíná jaro v Příbrami Z n o j m o - Fotbalová národní liga má start až za čtrnáct dní, Juniorská liga už se však rozběhla. Do boje jde i náš juniorský tým, který nezažil přívětivý podzim a přezimoval s osmi body na posledním místě. K prvnímu mistrovskému jarnímu utkání vyrážíme na půdu šesté Příbrami. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

 
 
 

Juniorka v přípravě odehrála pouze jedno utkání. Minulý týden porazila třetiligový Třebíč 3:2. Svěřenci trenéra Romana Vojvodíka však neměli společnou vlastní přípravu, podstatná část jich absolvovala náročnou zimní přípravu s A-týmem, ta druhá se pak rekrutuje z kádru U19. Juniorku a širší kádr A-týmu posílil v zimě obránce Tomáš Bělíček a záložník Štěpán Kolařík, kteří do této kategorie věkově spadají. Vypadalo to tak, že pro první zápas v Příbrami složíme silný tým. Ovšem do hry zasáhla zranění. To nepustí na trávník právě Štěpána Kolaříka a také Kubilaye Yilmaze, dlouhodobě zraněný je pak Jevgenij Serenkov.

NOMINACE K UTKÁNÍ V PŘÍBRAMI: Konvalina, Koukal - Vavřík, Chereda, Z. Hříbek, Pelán, Bělíček, T. Procházka, Franc, Fukal, Švejda, Nehyba, Alaca, Bogner, Stehlík, Landšperský.

ODCHODY: Milan Slavík, Pavel Dědič, Filip Holčapek, Igor Kozynets

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies