Hradec je pod tlakem, čekal, že bude v tabulce jinde, vnímá David Helísek

Hradec je pod tlakem, čekal, že bude v tabulce jinde, vnímá David Helísek Z n o j m o - V sobotu nás čeká poslední mistrovské utkání roku 2017. V rámci jarní předehrávky se představíme na hřišti sedmého Hradce Králové. S ním jsme doposud ve druhé lize svedli tři bitvy. V našem kádru jsou dva hráči, kteří do všech zasáhli. Jedním z nich je Stijepo Njire, tím druhým David Helísek. Právě se zkušeným obráncem jsme si o nadcházejícím utkání povídali.

 
 
 

Ještě, než přejdu k našemu sobotnímu soupeři, jsi spokojený s počtem čtyřiadvaceti bodů po podzimu?
Myslím si, že jsme mohli mít trochu více bodů. Před sezónou bych to asi bral, ale vzhledem k průběhu podzimu, kdy jsme poztráceli body na Žižkově, v Třinci. Mohlo být minimálně o čtyři body více, a to bych byl spokojenější.

Na poslední zápas v Hradci Králové nemáme dobré vzpomínky. V sezóně 2015/16 jsme zde prohráli dobře rozehraný zápas, kdy navíc hráli domácí v oslabení. Byl to takové první výrazné škobrtnutí v boji o postup, který nakonec nevyšel...
Utkání si samozřejmě vybavuju, kdybychom tam tehdy něco uhráli, tak bychom se postupu hodně přiblížili. Pokazili jsme to, dostali jsme se trochu do křeče a postup nezvládli. Ale teď to bude jiný zápas, týmy jsou trochu jiné, tenkrát šlo o hodně...i když, kdybychom v Hradci vyhráli, můžeme se dotáhnout na špici tabulky a dalo by se ještě hrát o postup.


16.k. FNL
Sobota
25. listopadu
14:00 hod.
On-lineTwitter

FC HRADEC KRÁLOVÉ

1.SC ZNOJMO FK

VŠESPORTOVNÍ STADION

Hradec asi bude pod větším tlakem, je to možná poslední šance zapojit se ještě do boje o postup...
To je pravda, Hradec je pod větším tlakem. Čekal, že bude v tabulce někde jinde. Bude se to snažit napravit, už v Opavě předvedl dobrý výkon. Dá se říct, že s námi musí vyhrát, aby udržel nějakou solidnější šanci na boj o postup.

Překvapuje tě, že se Hradec vzhledem ke kvalitě kádru nachází v tabulce až na sedmé pozici?
Trochu jo. Asi se dostali do křeče. Ztratili doma body se Sokolovem a Příbramí. Tým si možná tolik nevěří. Kolikrát mi přijde, že nehraje ta nejlepší sestava, ale nevím, jak to vypadá na tréninku. Těžko říct, co se tam děje.

Jaký je recept na Hradec Králové?
Být kompaktní do obrany. Jsou hodně rychlí, zdvojovat hráče, snažit se využít každou jejich chybu a vstřelit nějaký gól. Na 0:0 se v Hradci hrát nedá. Dopředu je Hradec silný a my navíc na 0:0 ani hrát neumíme.

Už vyhlížíš zimní přestávku? Je pozdim dlouhý nebo bys klidně ještě pokračoval třemi, čtyřmi zápasy?
Úplně dlouhý není. Ale vždy, jak se blíží konec podzimu, myšlení na fotbal trochu upadá. Každý hráč to má v hlavě. Je důležité se na poslední zápas roku zkoncentrovat.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: :-D Kohoutek se Spahicem spolupracoval uz davno před Tunkou :-D ...
  • JirkaPo: říká se "bav se s volem, když nemáš klacek", takže ...
  • Krajs: Opet jen urazka, zadnej argument. Neplacu, smeju se..... vsem ...
  • JirkaPo: neplač tu prosííííím ...
  • Krajs: To uz je demence: Ja:klub v tom asi neni Vy me narknete ...
  • JirkaPo: ???????? ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin