Dokážeme přelstít Horváthovu družinu? V neděli nás čeká Sokolov

Dokážeme přelstít Horváthovu družinu? V neděli nás čeká Sokolov Z n o j m o - V 7. kole Fortuna národní ligy zajíždíme na půdu třináctého Sokolova a budeme usilovat o první venkovní výhru. Na západě Čech jsme však naposled vyhráli před dlouhými šesti lety v roce 2011. Výkop utkání je naplánován na nedělních 15:00.

 
 
 

Baník Sokolov v minulé sezóně po dlouhé době opustil horní polovinu tabulky a do poslední chvíle se strachoval o záchranu, tu nakonec vybojoval v posledním utkání ve Vlašimi. V aktuálním ročníku Fortuna národní ligy by se pochopitelně Západočeši rádi vyhnuli sestupovým bojům a opět se zařadili do lepší části tabulky. Pomoci by jim k tomu měl i nový trenér, tím se v létě stal všem fanouškům dobře známý Pavel Horváth.


7.k. FNL
Neděle
10. září
15:00 hod.
On-lineTwitter

FK Baník Sokolov

1.SC Znojmo FK

STADION SLOVENSKÁ

Baníku ale úvod ligy nevyšel úplně ideálně. Po šesti kolech má na kontě pět bodů a je na třináctém místě tabulky. Sokolovské prohry však byly ve všech případech velmi těsné, pozitivní pro svěřence trenéra Horvátha je také fakt, že doma doposud neprohráli.

Největší oporou sokolovského týmu je bezpochyby jeho stálice a kapitán Petr Glaser. V kádru se v tomto týdnu navíc objevilo ještě jedno jméno, z Plzně přišel do Sokolova na hostování brankář Bolek. Do nedělního utkání nemůže trenér Horváth počítat s vykartovaným Kosakem a zraněným Čihákem.

V minulé sezóně jsme v domácím prostředí porazili Sokolov po brankách Javůrka a Klímy 2:0. Venku naopak na západě Čech prohráli 0:1 po gólu Zorvana.

Trenéři před zápasem

PAVEL HORVÁTH (SOKOLOV): Čeká nás soupeř, který má takové výsledkové vlny. Vysoko prohrál v Ústí, ale zase doma porazil Opavu. Nicméně my se budeme soustředit na sebe a chceme doma vyhrát, ať už proti nám bude stát kdokoliv. (zdroj: fksokolov.cz)

JIŘÍ BALCÁREK (ZNOJMO): Sokolov má dobře propracovanou defenzivní činnost, bude těžké se tam nějakým způsobem dostávat. Má hodně nebezpečné standardní situace. Čekám těžké utkání. Ale my máme v tabulce pravdu minusový bod, čekají nás dvě utkání a chceme se dostat do plusu.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • josta: ..analogie z před čtvrt stoletím (1992), kterou si živě vybavuji: Pamatuji, ...
  • Jiří_M.: jako já vím, spíš jsem to sem dal kvůli tomu, ...
  • adminMilanŠoba: Hrál jasně první s jasně posledním, není se co divit, ...
  • fridrich: Doufám, že špatně. Kdyby šlo o ligu, tak to pochopím, ...
  • Jarda001: Honza Javurek na zkousce v Jihlave tak jsem zvedav jak ...
  • Fridrich: Bylo psáno 16.6. v plánu přípravy, navíc je plán přípravy ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin