SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMěstský FK VítkoviceFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Do Znojma přijede Viktoria Otrokovice! A v příští sezoně taky!

Do Znojma přijede Viktoria Otrokovice! A v příští sezoně taky! Z N O J M O - V tomto týdnu se potvrdilo, že MSFL zůstává ve Znojmě i nadále, takže si můžeme užít předposlední duel MSFL v této sezoně a poslední domácí. Přijede k nám soused z tabulky, se kterým jsme se na podzim dlouho "přetahovali" o poslední místo. Naštěstí, kdeže ty loňské sněhy jsou.

 
 
 

Oba týmy jsou už nějakou dobu zachráněny a tak si na hřišti mohou poměřit síly bez sestupových starostí. Naši hráči mají navíc jistotu, že i nadále budou docházet docházet do naší kabiny na Městském stadionu v Horním parku.

V zápase bychom mohli být asi mírnými favority, ale v předchozích 6 zápasech jsme nevyhráli a získali jen dva body. Za stejnou dobu náš blížící se soupeř třikrát vyhrál a jednou remizoval (nutno podotknout, že to bylo proti týmům ze spodní části tabulky či nemajícím dobrou současnou formu).

Velký rozdíl mezi oněma týmy je ale například v tabulce střelců. Zatímco my máme s 15 brankami na 5.místě Tomáše Oklešťka, s 11 brankami Davida Štrombacha na 11.místě, se 7 brankami Petra Kirchnera na 28.místě, na stejném místě i Davida Moučku, který hrál za nás jen na podzim) a ještě Yehora Glushacha na 46,místě s 5 brankami, nejlepším střelcem Otrokovic je právě s pouhými 5 brankami Jiří Kiška, který navíc tři z těchto branek dal až v posledním měsíci.

Zajímavé je, že jsme všechny vzájemné zápasy doposud vyhráli. Bylo jich 5, poslední dva byli přípravné a to v prosinci a lednu, poslední mistrovský pak na konci října, kdy jsme díky hattricku Davida Štrombacha (jedna branka z pokutového kopu) vyhráli v Otrokovicích 3:2. Domácí vyrovnali na 2:2 dvěma penaltami Jasenského, který ale už jaro tráví v Hranicích a příští sezonu si MSFL zahraje asi za ně.

Přijďte se rozloučit s touto sezonou na domácím stadionu a dočkat se výhry!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies