All-stars podle hráčů 1.SC - Roman Hříbek

All-stars podle hráčů 1.SC - Roman Hříbek Z n o j m o - Po brankáři Jiřím Dolečkovi vybíral svoji ideální světovou jedenáctku Roman Hříbek. Rozhodně to byl zajímavý výběr, Roman určitě udělá radost českým fanouškům. Do své sestavy si totiž vybral Tomáše Rosického a hned mu přidělil kapitánskou pásku, o kterou pak vůbec poprvé přišel Phillip Lahm, v sestavě ale figuruje i tentokrát vedle dalších stálic Ronalda, Robbena a Neura. Ti zatím nechyběli ani jednou.

 
 
 

„Zvolil jsem sestavu ofenzivní. Je to smršť už od obrany, Marcelo i Lahm jsou velice ofenzivní typy,“ nastínil jasnou taktiku Roman Hříbek. Jeho formace skýtá opravdu velkou ofenzivní sílu, čemuž nasvědčuje i rozestavení 3-1-3-3. Přesto Roman neopomenul zařadit klasický defenzivní štíť, což tak vyvažuje útočnou formaci. Na tento post zvolil Xabiho Alonsa, jenž trhnul v Bundeslize rekord v počtu přesných přihrávek. Když je třeba dokáže svými přesnými pasy zavelet do útoku, ale hlavně umě usměrňuje hru.

Dalším srdcem záložní řady je pak náš reprezentační kapitán Tomáš Rosický, jemuž v této sestavě připadne největší role v podobě kreativity, on by měl zásobovat přihrávkami trio v přední linii Ronaldo-Ibrahimović-Mandžukič.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin