All-stars podle hráčů 1.SC - Jakub Andrejko

All-stars podle hráčů 1.SC - Jakub Andrejko Z n o j m o - Ani v neděli nechybí výběr jednoho z našich hráčů, který čítá jeho all-stars jedenáctku. Tentokrát vybíral brankář Jakub Andrejko, jenž je ve Znojmě na hostování z Baníku Ostrava. V sestavě vytáhlého gólmana nenajdeme nějaké velké překvapení. Kapitánem zvolil Jakub svého brankářského kolegu Gianluigi Buffona z Juventusu Turín.

 
 
 

Poslední sestavy se nesou v jednom rozestavení a to 4-3-3. Svůj výběru před Jakubem Andrejkem už vybírali tři brankáři. Jiří Doleček, Jakub Konvaliny a také trenér a bývalý gólman Petar Aleksijević. Je zajímavé srovnat, koho vybrali do brány. Pokud bychom to měli brát na body, vyhrál by s dvěma nominacemi Giunaluigi Buffon, tomu dali důvěru Petar Aleksijević i Jakub Andrejko, oba ho navíc zvolili kapitánem. Jakub Konvalina volil Tima Howarda a Jiří Doleček Manuela Neuera.

Ale pojďme stranou brankářů k hráčům v poli. Tam dominují hráči Realu Madrid, jichž je ve výběru rovnou pět. Nesmí pochopitelně chybět ani Cristiano Ronaldo, jemu bude dělat v útoku parťáka i spoluhráč Gareth Bale.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin