Před zápasem: V pátek se ve Znojmě představí Hlučín. V minulém kole porazil Slovácko B

Před zápasem: V pátek se ve Znojmě představí Hlučín. V minulém kole porazil Slovácko B Z N O J M O - Zítra přivítáme doma tým FC Hlučín. Náš tým je bodově na tom velmi podobně jako Hlučín. Ten totiž, jako my, do 4. kola nezískal ani bod, až v minulém kole získal svoje první body doma proti Slovácku B, které porazil 1:0. Naši borci jsou na tom o něco hůř. Připsali si pouze bod, když v Rosicích ve 4. kole zajistil brankou Tomáš Okleštěk remízový stav 1:1.

 
 
 

Hlučín hraje již devátým rokem třetí nejvyšší fotbalovou ligu v Česku – MSFL. V minulém ročníku se tým ze Slezska umístil na devátém místě, nyní je před 5. kolem na místě čtrnáctém s jedinou vstřelenou brankou, kterou zařídil Ondřej Pyclík. Hlučínský trenér Marcel Melecký přes výhru a první tři body však v zápase proti béčku Slovácka viděl problém, proč jeho svěřenci nevsítili branek víc. „Po přestávce jsme měli šance, bohužel žádnou neproměnili. Tutovky zazdil Opatřil, po jedné pak Wolf a Jančík. Šance jsme měli, neproměnili jsme je, “ řekl domácí kouč Marcel Melecký pro hlučínský web.

V Rosicích se dobře reprezentoval znojemský Róbert Demjan, který po příchodu na hřiště oživil ofenzívu Znojma a byl vidět. Milan Volf toto v pozápasovém rozhovoru potvrdil. „Co se týče fotbalové stránky nám extrémně pomohl, splnil to, co měl, chtěl jsem, aby vstřelil i branku, od které neměl daleko.“ Róbert Demjan je zkušený fotbalista, který by mohl týmu dodat více sebevědomí a týmu pomoci. On sám říká, že do Znojma týmu pomoci přišel. Róberta bychom tak měli vidět i tento pátek v Horním parku ve Znojmě.

V pátek se tak utká naše A-mužstvo potřetí na domácí půdě, kdy bude bojovat o další důležité body. Hraje se od 18 hodin!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin