Tipsport liga: Cesta na Maltu začíná ostrým derby se Zbrojovkou Brno

Tipsport liga: Cesta na Maltu začíná ostrým derby se Zbrojovkou Brno Z N O J M O - První přípravné utkání roku 2019 přichází. Znojemští fotbalisté se v něm v rámci Tipsport ligy potkají s rivalem ze Zbrojovky Brno, se kterou na podzim svedli vyhrocený duel, v němž padla také jedna červená karta.

 
 
 

FC Zbrojovka Brno, FC MAS Táborsko a FC Nitra. Daní tři soupeři budou na znojemské hráče čekat během následujících deset dní v Tipsport lize, která pro letošek nabízí velké lákadlo. Celkový vítěz zavítá na Maltu, kde se společně nejlepším celkem z loňské sezóny (právě Zbrojovkou Brno) a přizvanými účastníky (FC Slovan Bratislava, FK Mladá Boleslav), utká o triumf z Tipsport Malta Cupu.

Hlavní trenér našeho výběru Leoš Kalvoda sice vnímá sílu všech šestnácti účastníků, lednové zpestření přípravy rozhodně nebere na lehkou váhu. „Budeme hrát naplno. Objeví se tam však kvalitní soupeři, ke všemu ve skupinách rozhodne také skóre,“ prohlásil před nedělním duelem.

Kalvoda se v zimě již nebude moci spolehnout na trio Jan Ambrozek, Jan Šulc a Jordan Brown. Během přípravy se naopak již pokusí najít vhodné posily, mezi kterými by mohl být některý z pětice hráčů na zkoušku - Ed Kevin Kokorovič, Marko Marciuš, Robert Brdar, Aleksa Andrejič a Marko Atanackovič.

Zápas se Zbrojovkou Brno se odehraje v neděli od 13:00 v Líšni, klání se uskuteční na umělce na Kučerově ulici.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • rryanallen: Koupit (Whatsapp: +447459294174) Pas, průkazy totožnosti, řidičský průkaz, certifikáty, IELTS, ...
  • JirC: Včera to nebylo tak zlé. Jen mám pocit, že ...
  • mišák.z: Jak se dívám tak budeme mít hodně těžký soupeře , ...
  • FRIDRICH: odkaz sc živě!!!!! ...
  • robert.knebl: Prewiev k zápasu k Ústí n. L. mi uniklo nebo ...
  • robert.knebl: Myslím, že potřebujeme minimálně ještě 9 bodů k záchraně! Tzn. ...

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin