Hvězdné mládežnické trio 1.SC míří vstříc novým výzvám

Hvězdné mládežnické trio 1.SC míří vstříc novým výzvám Z n o j m o - Z 1.SC Znojmo do fotbalového světa? Inu, možné to je. Tři mládežničtí fotbalisté našeho klubu dokázali nedávno svými výkony zaujmout nejen kluby v České republice, ale i v zahraničí. Filip Vecheta přestoupil do Slovácka, Jakub Vorel do Slavie Praha a Ota Kohoutek do rakouského Rapidu Vídeň.

 
 
 

Dnes již naši bývalí hráči Filip Vecheta, Jakub Vorel a Ota Kohoutek dosáhli velkého osobního úspěchu. Zmíněné trio opustilo letošní školní rok náš klub, aby šlo dále posouvat svoji fotbalovou kariéru směrem vzhůru. Dostali se do fotbalové elity nejen u nás v Česku, za což jim patří velká gratulace a obdiv. Propracovat se do takových klubů není jen tak a kluci ukazovali již dlouhou dobu během působení v 1.SC Znojmo, že mají na to, se mezi takovou fotbalovou smetánku dostat.

Nestojí zatím ale jen talent, ale i dřina a odříkání. Všichni tři věděli, čeho chtějí dosáhnout a šli si tvrdě zatím. Reprezentovali nejen náš klub, ale i sportovní školu ZŠ Mládeže. S tou dokázali získat například titul Mistra republiky ve futsale. I v jiných sportech a disciplínách ukazovali svoji všestrannost. Jsme na ně pyšní a přejeme hodně fotbalových úspěchů.

FILIP VECHETA

Bývalý hráč fotbalového týmu 1. SC Znojmo, který dával branky i za starší kategorie, člen výběru Jihomoravského kraje a reprezentant České republiky kategorie U15 přestoupil do 1.FC Slovácko, které patří mezi nejlepší týmy ve výchově mládeže. (ÚTOČNÍK, 14 LET)

JAKUB VOREL

Donedávna ještě stěžejní hráč a mozek kategorie U15 1. SC Znojmo, člen výběru Jihomoravského kraje a reprezentant České republiky kategorie U15 přestoupil do SK Slavie Praha, jež svým mládežnickým konceptem funguje jako fotbalová akademie ČR. (STŘEDNÍ ZÁLOŽNÍK, 14 LET)

OTA KOHOUTEK

Bývalý kapitán a duše fotbalového týmu 1.SC Znojmo ročníku 2003 a člen výběru Jihomoravského kraje přestoupil do Rapidu Vídeň, kde navštěvuje i tamní fotbalovou akademii. (STŘEDNÍ ZÁLOŽNÍK, 14 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin