Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

6.10.Rosice v MSFL opět prohrályNa rozdíl od poháru se naší farmě v MSFL dnes nedařilo. Dnes prohrála v Břeclavi 0:3 a v tabulce klesla na 12.příčku. Snad se jí za týden bude doma proti Kroměříži dařit více.
8.10.Hrubý a Avdič v sestavě kolaV all-stars týmu 10.kola podle vftotbal.cz najdeme dva naše fotbalisty! Hledejte zde.
8.10.Středa - příprava na SlovenskuVe středu 10.10.2012 od 15:30 sehraje náš A-tým přípravný duel proti prvoligovému celku FK Senica. Hrát se bude v obci Petrova Ves.
9.10.Vladimír Fridrich vyhrálJako jediný správně tipoval výhru 1:0 nad Táborskem. Gratulujeme!
12.10.Buchta hrát nebudeRadek Buchta má za 4.ŽK zákaz startu od disciplinární komise, a tak nebude moci nastoupit ve Varnsdorfu. Doma proti Viktorii Žižkov pak ale už nastoupit může.
13.10.Rosice zdolaly KroměřížJasnou výhrou 3:0 nad Kroměříží se blýskl Slovan Rosice, naše farma, v MSFL. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených. Rosice, za které dnes hráli Tomáš Lukáš, Radek Buchta a Dominik Krhut, jsou na 10.místě.
15.10.Lenka D. správně tipovalaa sice naši výhru 1:0 ve Varnsdorfu. Gratulujeme!
15.10.Sukup a Avdič v sestavě kolaVfotbal.cz sestavil all-stars sestavu 11.kola 2.ligy a nechybí v ní ani naši dva poslední střelci Ondřej Sukup (ve Varnsdorfu) a Muamer Avdič (doma proti Táborsku). Důkaz máte zde.
18.10.Rosice prohrály 1.zápasV prvním duelu osmifinále Poháru České pošty podlehla naše farma FC Slovan Rosice mistrovskému Slovanu Liberec 1:4. V dresu domácích se objevili i Odehnal, Lukáš a Krhut. Více si o střetnutí můžete přečíst zde. Odveta je na pořadu v Libereci už 31.10. od 17:00.
21.10.Rosice prohrály a jsou 12.Po dnešní dopolední prohře 2:5 na hřišti 1.FC Slovácko B je naše farma z Rosic na 12.místě MSFL.
21.10.Vašíček si v Praze nezahrajeJelikož v dnešním duelu dostal Václav Vašíček již 4.ŽK, dostane v týdnu od disciplinárky trest na jeden zápas, a tak se nepředstaví v sobotu na hřišti FK Bohemians Praha. Na případné další góly si nejlepší střelec 2.ligy bude muset počkat až první listopadovou neděli doma proti Čáslavi.
22.10.Šilinger v sestavě kolaV tradiční sestavě kola vfotbal.cz za 12.kolo je i náš Jan Šilinger. Blahopřejeme!
22.10.Dva správně tipujícíJiří Malár a uživatel s přezdívkou tobiczek jsou dvěma správně tipujícími v naší tipovačce. Gratulujeme a účastněte se všichni!
27.10.Kdo bude hrát?Je jisté, že v zápase s Čáslaví nebude hrát Muamer Avdič, který za ČK dostane asi 1 zápas trestu. Určitě jej bude muset vynechat i doposud (vedle Hrubého) jediný hráč, který nechyběl ani minutu Ondřej Sukup. Uvidíme, jak bude vypadat zranění kapitána a stopera Todora Yonova, který dnes musel ze zápasu již po 16.minutách odstoupit. Snad se již vrátí Radim Nepožitek a zcela jistě nastoupí opět Václav Vašíček, který musel dnešní zápas kvůli trestu za 4 ŽK vynechat.
28.10.Nikdo správně netipovalNaši prohru 1:4 na Bohemians Praha nikdo netipoval.
28.10.Rosice podlehly ProstějovuV dnešním divokém zápase podlehla naše farma z Rosic doma favoritovi MSFL - Prostějovu těsně 3:4, když v poločase prohrávala už 0:4. Hosté dohrávali bez jednoho vyloučeného, ale domácím mohutný finiš (během osmi minut snížili třemi brankami) na bod už nestačil. Podrobnosti k zápasu zde. Rosice tak zůstávají v tabulce na 12.místě a za týden jedou na půdu dalšího favorita - Frýdku-Místku.