SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

U19: K bodu na Zbrojovce bylo blízko

U19: K bodu na Zbrojovce bylo blízko T i š n o v / Z n o j m o - V neděli odpoledne vyrazila naše devatenáctka do Tišnova bojovat o další důležité body na půdu papírového favorita Zbrojovky Brno B. A nebyli jsme daleko alespoň od bodu. O osudu utkání nakonec rozhodl jeden jediný gól, který vstřelili domácí v první půli.

 
 
21.kolo, neděle 14.4.2024
FC Zbrojovka Brno B - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  1:0  (1:0)
Branky: 29. Dirda.
ŽK: Hříba, Osička - Bernát.
Rozhodčí: Daniel - Fabeš, Beseda.
FC Zbrojovka Brno B: Hrazdíra - Bečva, Hradil, Jahůdka (73. T. Kříž), Viktorin (56. Paseka), Nezveda (46. Bartl), Dirda (56. Mička), Volný, Rotrekl, Osička (78. Valenta), Hříba (c).
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Rolník, Drozd, O. Čížek (c), Bernát (85. Kosmák), V. Koukal, Pet. Šuba, Řepa, Prycl, Durda, Dzhuhan (66. Olšanský).

Komentář k zápasu

Pro zápas byla nakonec stěžejní 29. minuta, kdy se zpoza vápna prosadil razantní střelou brněnský Dirda. „Domácí potrestali tvrdou ranou zpoza velkého vápna jednu z chyb, kterou jsme udělali v 1. poločase v defenzivní činnosti, kdy jsme nevyřešili jednoduchou situaci po odskočení domácího útočníka, na kterého naši stopeři ani pravý obránce nevystoupili a dovolili mu tak otevřenou střelu, kterou utkání rozhodl,“ popisoval klíčový moment celého duelu trenér František Havlík. Stále však bylo dostatek času s nepříznivým vývojem něco udělat a hráči se toho chopili za správný konec. „Paradoxem je, že po inkasovaném gólu jsme začali být mnohem aktivnější, začali jsme se soupeři vyrovnávat v osobních soubojích a začali jsme mít více nebezpečných situací ve vápně domácího týmu.“

Ve druhém dějství jsme měli několik příležitostí brankový stav srovnat, k dispozici bylo i několik standardek. V koncovce a finálním řešení se nám však zdaleka nedařilo podle představ. „Druhý poločas jsme pak byli naprosto vyrovnaným soupeřem, situace ve velkém vápně domácího týmu jsme ovšem neřešili s dostatečnou razancí či kvalitou a přesností v zakončení, nevedlo se nám ani v zahrávání standardních situací, které jsme zahrávali daleko od brány soupeře, přestože záměr byl zcela opačný,“ hodnotil Havlík. Pro své svěřence měl ale i přes prohru slova chvály, ti opět nepolevili ze svého standardu. „Kluci odpracovali utkání na dřeň, až do závěrečného hvizdu jsme hráli o body a hráči zápasem žili včetně lavičky náhradníků. Zápas jsme prohráli, odešli jsme z něj ale se vztyčenou hlavou a jdeme dál.“ Tuto sobotu nás na Čafce čeká velmi nepříjemný Třinec

Ohlasy

František Havlík (trenér Znojma): Myslím, že alespoň bod jsme si v tomto utkání zasloužili – na zásluhy se ale nehraje, hraje se na góly, a ten jsme dnes nedali. Domácí potrestali tvrdou ranou zpoza velkého vápna jednu z chyb, kterou jsme udělali v 1. poločase v defenzivní činnosti, kdy jsme nevyřešili jednoduchou situaci po odskočení domácího útočníka, na kterého naši stopeři ani pravý obránce nevystoupili a dovolili mu tak otevřenou střelu, kterou utkání rozhodl. Paradoxem je, že po inkasovaném gólu jsme začali být mnohem aktivnější, začali jsme se soupeři vyrovnávat v osobních soubojích a začali jsme mít více nebezpečných situací v boxu domácího týmu.

Druhý poločas jsme pak byli naprosto vyrovnaným soupeřem, situace ve velkém vápně domácího týmu jsme ovšem neřešili s dostatečnou razancí či kvalitou a přesností v zakončení, nevedlo se nám ani v zahrávání standardních situací, které jsme zahrávali daleko od brány soupeře, přestože záměr byl zcela opačný.

Jinak ale kluci odpracovali utkání na dřeň, až do závěrečného hvizdu jsme hráli o body a hráči zápasem žili včetně lavičky náhradníků. Zápas jsme prohráli, odešli jsme z něj ale se vztyčenou hlavou a jdeme dál.

Jiří Šrámek (trenér Zbrojovky Brno B): První poločas byl z naší strany velmi povedený, kombinačně se nám dařilo překonávat blok Znojma. Jen díky řešení finální fáze jsme neodcházeli do kabin s vyšším náskokem, protože příležitostí jsme k tomu měli dost. Ve druhé půli jsme už nebyli dostatečně běžecky aktivní, předržovali jsme míč a z toho pramenily zbytečné ztráty. Soupeř hrozil standardkami kolem vápna, které jsme poctivě odbránili a vybojovali jsme tak vítězství.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies