FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Nádherná otočka zápasu v podání U14!

Nádherná otočka zápasu v podání U14! Z N O J M O - Kdo ve čtvrteční odpoledne dorazil Na Čafku na kategorii U14 tak určitě neprohloupil. Skvělý úvod našich barev, poté otočení stavu a odskočení na rozdíl dvou branek ze strany soupeře, druhý poločas naše dominance a otočení skóre v posledních pěti minutách zápasu. Sedm branek, emoce a výhra našich barev, krásný to zápas a nejlepší pozvánka na další utkání našich žákovských kategorií.

13. (Čafka), čtvrtek 21.10.2021
1.SC Znojmo-mládež, spolek - MFK Vyškov  4:3  (1:3)
Branky: 2.M.Částek, 58.O.Částek, 75.Vorlický, 77.Šuba - 4. a 14.Wilhelm, 30.Růžička
Rozhodčí: Laštůvka - Vařacha, Horký
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Loskot (41. Koukal) - Zámostný, Částek M. (61. Výplach), Kučera, Částek O., Vorlický, Kříž D., Štěpánek (61. Nahodil), Vašíček (41. Vojtíšek), Müller (56. Svoboda), Prukner (41. Šuba)
MFK Vyškov: Lažek - Přikryl, Růžička, Kříž M., Kozák, Měřínský, Krejčíř, Korolkov, Kříž A., Večerka, Wilhelm (64. Provazník)

Libor Palička (Znojmo): Nádherné utkání. Kdo si udělal čas a přišel, musel být nadšený. Začátek zápasu nám vyšel a po skvělé individuální akce Částka M. kdy obešel dva obránce i brankáře jsme se dostali do vedení. To bylo do konce první půle z naší strany bohužel vše. Soupeř brzy vyrovnal a byl po celou dobu prvního poločasu lepším týmem. Do druhé půle jsme udělal několik změn a hlavně zásluhou příchodu kapitány Šuby, který odehrál celé utkání za U15 se ráz zápasu otočil. Byli jsme lepší, vytvořili jsme si řadu šancí a zaslouženě jsme celé utkání otočili. Obrovská pochvala všem, protože otočit utkání z 1:3 na 4:3 za 40 minut proti velmi kvalitnímu soupeři ukazuje velkou kvalitu a charakter tohoto mužstva.