Z brány Moravského Krasu s bodem v kapse V předposledním duelu MSFL se utkala mužstva se stejným počtem bodů v tabulce a ani po něm mezi nimi nezůstane žádný bodový rozdíl.

Branky: 46.Kapur, 78.Jaroš – 63.Kilibarda, 83.Ivanović
ŽK: 28.Ledecký, 31.Ivanović, 90+2.Putu (všichni ZNO)
Rozhodčí: ALex Denev – Jan Nápravník, Ladislav Svoboda
Delegát: Jaroslav Káňa
FK Blansko: Nešetřil – Chyla (64.Jaroš), Feik (C), Porč (64.Smrčka), Černý (64.Vorlický) – Holman, Spáčil, Rajčinec, Němec (46.Smrčka) – Williams, Kapur
1.SC Znojmo FK: Hamza – Trajković, Ivanović (C), Pálfi, Ryška, Kilibarda (90+2.Navrátil), Ledecký, Kartišovs (46.Baaloul (81.Bakaj)), Gomez de Gouveia, De Vasconcelos, Lukčo (81.Putu)
Počet diváků: 230

Zatímco první poločas branku nepřinesl (i když šance byly), hned na začátku druhé půle se domácí ujali vedení Kapurem. Brance předcházel zákrok na našeho gólmana a především i janý následný ofsajd domácích, ale sudí nepochopitelně asi neznal pravidlo o posledním hráči a branku uznal... Po hodině hry dostal Marko Kilibarda skvělý pas od jednoho z našich stopěrů za obranu soupeře a potvrdil roli nejlepšího střelce týmu - 1:1. Po několika šancích se domácí podruhé prosadili v 78.minutě, kdy po akci tří fotbalistů zakončoval Jaroš. V tu chvíli byl výsledek stejný jako na podzim ve Znojmě a i vítěz by byl stejný, ale tentokrát se naši borci proti Blansku prosadili v zápase ještě jednou. O vyrovnání na konečných 2:2 se postaral náš kapitán Slobodan Ivanović.

Sestřih zápasu můžete vidět zde:

Příští týden v pátek se od 17:30 společně s vámi rozloučíme domácím zápasem proti Baníku Ostrava B s nakonec zachráněnou sezonou 2022/23 v MSFL.

• Pavel Macháč po remíze 2:2 v Blansku | přehrát