FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Výhra v Olomouci

Výhra v Olomouci Další výhra v přípravě, ve které se objevil na zkoušku další hráč - a dal gól.

přípr., sobota 5.2.2011
SK Sigma Olomouc B - 1.SC Znojmo FK  1:2  (0:1)
Branky: 63.Plšek – 33.Bačík, 57.Kováč
SK Sigma Olomouc B: Karabina (46. Reichl) – Nuc, Ulma, Hajčík, Kazár – Vavřík, Soušek (63. Nešický), Plšek, Schmidt (46. Pančochář) – Nekuda (34. Bernard), Rolinc (55. Nekuda). Trenér Augustin Chromý
1.SC Znojmo FK: Šustr (78.Doleček)– Sukup (46.Lukáš), Yonov, Coufal (46.Trnovec), Krajačič – Bačík, Nepožitek, Lacko, Krhut (46.Kamdem) - Hnáníček, Vašiček (46.Kováč)

Příprava pokračuje. Zápas s rezervou Sigmy Olomouc přinesl kvalitní utkání. Rychlost, nasazení, šance na obou stranách – to vše bylo ozdobou dnešního duelu. Olomouc začala s mírným tlakem, ale vybojovala si pouze roh v 6.min. To ale z jejich strany bylo vše. Znojmo začalo soupeře přehrávat rychlostí a kombinacemi na jeden dotek. Hned dvě šance za sebou měli Krhut a Vašíček, a to v 8. a 9.min. Prvně jmenovaný krásně po svém průniku přihrával před bránu, ale nebyl nikdo kdo by zakončil. Vašíček zase za pomoci Krhůta vystihli špatnou rozehrávku domácích obránců a nebýt nedovoleného zákroku na Vašička před šestnáctkou, kdo ví jak by si s ní náš útočník poradil. K další šanci vybídl Vašíčka z pravé strany Bačík – 12.min. O minutu později krásné vysunutí Krhuta Nepožitkem. Posledně jmenovaný v 19.min. protáhl gólmana tvrdou střelou z 20 metrů. 21.min. a Yonov dlouhým pasem hledá Bačíka. Obránci byli ale pozorní. Dosavadní tlak našeho týmu korunoval po centru Krajačiče právě Bačík 33.min.- 0:1. Autor branky se objevil ve Znojmě včera večer na zkoušku z 2.slovenské ligy FK BODVA Moldava nad Bečvou, kde byl na hostování ze Zemplínu Michalovce.

Druhá půle byla prvních 25 minut taktéž v naši režii, ale bohužel stále jsme se dostávali do šancí a nevyužili. Jen ve zkratce 46.min. Kamdem, 48.min. Hnáníček, 49.min. dvakrát rohový kop, 51.min. rychlý protiútok Kamdem, Hnáníček a hlavička Kováče k levé tyči olomoucké branky - 57.min. 1:2. 70.min. šance opět Kamerunec a Lacko. Domácím se přesto podařilo v 64.min. skórovat. Po nedorozumění v naší obraně prostřelil olomoucký útočník Šustra. Od této chvíle se hra trochu vyrovnala, domácí chtěli ještě vyrovnat, ale i střídající Doleček byl v bráně Znojma pozorný.