Vodháněl odehnal byť i jediný bod pro nás!

Vodháněl odehnal byť i jediný bod pro nás! V l a š i m - Když už to vypadalo, že si z pod hory Blaník přivezeme alespoň bod, prosadil v zápase podruhé stejný domácí střelec a zkomplikoval nám tak poslední tři kola.

27.kolo Fortuna NL, neděle 13.5.2018
FC Sellier & Bellot Vlašim - 1.SC Znojmo FK  2:1  (1:1)
Branky: 28. a 90+1. Vodháněl – 35. Šamánek
ŽK: 38. Skopec, 71. Hadaščok – 27. Avdić, 82. Veselý
Rozhodčí: Mrázek Peter - Melichar Vít, Caletka Petr
Delegát: Racek Oldřich, Kruliš Ladislav
FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – Mil.Kadlec, J.Štochl, Březina, Tusjak – Janda (46. Plachý), Skopec (79. Dao), Mareček, Ch.Frýdek (46. Badocha), Vodháněl – Hadaščok
1.SC Znojmo FK: Veselý – Javůrek, Malár, Cheredea, Avdić – Helísek, Lacko, Machuča (79. Pospíšil), Šamánek – Teplý, Vašíček (75. Ambrozek)
Počet diváků: 408

Naši borci hned v 6.minutě vážně ohrozili domácí branku už v 6.minutě. První branku ale dali domácí. Ve 28.minutě se po rohovém kopu dostal ve vápně k míči Vodháněl a otevřel skóre - 1:0. Naštěstí se po 7 minutách podařilo našemu týmu vyrovnat ze stejné standardní situace - úspěšný střelcem byl Rostislav Šamánek - 1:1. Ještě tři minuty před přestávku se ve velké příležitosti ocitl Kuba Teplý, ale těsně před gólmanem poslal míč mimo branku! Na druhé straně v samém závěru se blýskl Vlasta Veselý proti střele Hadaščoka.

Domácí do 2.poločasu poslali dva nové hráče a tři minuty nato se ve vápně dostali k hlavičce, ale jen těsně ji namířili vedle branky! Podobně těsně minul míč naši branku i o 20 minut později. Podobně neúspěšní byli domácí i z následného rohu, ale šance to byla. V 81.minutě domácím k další šanci pomohla minela naší obrany, ale stav i v tu dobu zůstal nerozhodný. V závěru jsme se snažili strhnout výhru na naši stranu, ale opak se stal pravdou - v jediné nastavené minutě zápasu se podruhé trefil Vodháněl a domácí brali všechny tři body, kdežto my smolně odjeli domů bez bodu.