FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Ve druhém zápase Tipsport ligy jsme zvítězili vysoko 4:1!!

Ve druhém zápase Tipsport ligy jsme zvítězili vysoko 4:1!! Proti slovenskému prvoligovému týmu z Dubnice jsme zvítězili rozdílem třídy. Zajímavé je, že dnes dopoledne se stejným soupeřem Vysočina Jihlava jen remizovala 2:2. V Tabulce naší skupiny vede Sigma Olomouc se 6 body, druhá je Jihlava se 4, třetí naši fotbalisté 1.SC Znojmo se 3 body, až za námi Zbrojovka Brno také se 3 body a horším skore (všichni doposud sehráli dva zápasy) a poslední skončí Dubnica, která už má všechny čtyři duely odehrané a skončí s jedním bodem poslední. Příští sobotu čekají naše fotbalisty dva zápasy se Zbrojovskou a Sigmou.

 
 
TC, sobota 15.1.2011
MFK Dubnica - 1.SC Znojmo FK  1:4  (0:2)
Branky: 63.J.Varga - 4.Vašíček, 19.Vašíček, 46.Kamdem, 89.Podzemský
1.SC Znojmo FK: Stejskal (46.Doleček) – Švarc, Mička (46.Helebrant), Coufal, Šilinger – Nepožitek (46.Vavřík), Lacko (46.Podzemský), Krhut (58.Bula) – Kamdem, Vašíček (58.Zifčák), Hnáníček (46.Sukup)

Komentář k zápasu

Nejhezčí akce zápasu, po které padla jedna z branek, byl samostatný průnik Krhůta z půli hříště a zakončení střelou do tyče a následná dorážka.

Naši hráči jak v první, tak i ve druhé půli nepustili soupeře na naši polovinu, až na nějaké vyjimky. Ve druhé půli bylo trochu znát prostřídání a zařazení některých hráčů z B týmu.

Výborně zahrál Lacko, který má hlad po fotbale, Coufal – bylo vidět, že má herní přehled. Další posily se také líbily. Své si odehráli i brankař Doleček a záložník Bula. Volno na sobotu dostali Yonov, Kováč, Látal, Hříbek. Hrubý zatím kvůli zdravotním potížím netrénuje.

Na tréninku je jinak plno hráčů, kteří byli na podzim na hostování a jsou zde v přípravě. Např. Pospíchal Emil, Adamov Zd., Štancl, Zifčáci atd.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin