Smrtelná tříminutovka

Smrtelná tříminutovka Jaro 2010 sice oficiálně začne až příští neděli - to fotbalové v MSFL ale už začalo. A bohužel pro nás špatně. Přestože jsme hodinu vedli, nakonec všechny body zůstávají v brněnské okrajové čtvrti. Doufejme, že se za týden v jiné čtvrti povede našim hráčům reparát.

 
 
16.kolo, sobota 13.3.2010
SK Líšeň - 1.SC Znojmo FK  2:1  (0:1)
Branky: 79.Belej, 82.Král - 19.Látal
ŽK: 59.Pecha - 90.Látal
Rozhodčí: Sedláček - Pustějovský, Antoníček
SK Líšeň: Sedmidubský - Kolář (64.Polák), Král, Křap - Pecha - Belej, Čampa, Bednář, Nosko - Oprchal (64.Milotínský 77.Šudoma), Vrtěna. Trenér Zbyněk Zbořil.
1.SC Znojmo FK: Hrubý - Šilinger, Yonov, Mička, Hříbek (85.Podzemský) - Zapalač, Vavřík, Lacko - Látal, Kováč, Krhut (69.Minarech). Trenér Michal Sobota.
Počet diváků: 280
Zobrazit online přenos

Komentář k zápasu

Na menším hřišti (než je třeba naše hřiště na stadionu) s umělým povrchem a za studeného větru si naši hráči ve venkovních žlutých dresech hned v úvodu vytvořili očekávaný tlak dokladovaný dvěma standardkami zleva. Ty zahrával Zapalač a znamenaly nebezpečí pro branku domácích. Ale i oni dokázali zahrozit Vrtěnou, který se po 5 min. probil až do šestnáctky, ale tam o míč přišel. O minutu později se dožadovali penalty, když Nosko natřelil zvednutou ruku Yonova. Sudí ji ale nepísknul. Ve 12.min. měl šanci nejprve Krhut, vzápětí Šilinger nacentroval zleva a před Kováčem těsně zachránil gólman. Minutu nato pak Zapalač technickou střelou orazítkoval zvrchu břevno! Na druhé straně agilnímu Noskovi zblokovali střelu naši obránci. No a od 19.min. jsme vedli! Prosadila naše zimní posila z Karviné Zdeněk Látal, který líšeňské prostředí dobře zná. Po přihrávce Lacka se nemýlil. Po brance pak následovalo uklidnění vod proložené několika fauly. Po půlhodině hry trochu přituhla krev v žilách docela početné znojemské menšině na stadionu (která byla během většiny utkání slyšet více jak domácí), neboť gólman Hrubý si zařval "já" a měl balon těsně před útočníkem domácích a vzápětí jej poskakující kulatý nesmysl málem laškovně přeskočil nad hlavou, ale i toto nebezpečí bylo zažehnáno. Čtvrtá desetiminutovka patřila Látalovi: nejprve mu nesedla střela koníčkem, pak šla jeho hlavička těsně vedle šibenice, neprosadil se ani po rohu a ještě technickou střelou minul vzdálenější vinkl branky. Bohužel nakonec nás i tyto šance mrzely. Ještě v závěru poločasu hlavičkoval Kováč, ale chyběla tomu razance a přesnost.

Po půli stejnému hráči chyběl krok nebo možná skočit rybičku a minimálně by ohrozil Sedmidubského. V 61.min. zprava centroval Krhut a Zapalač trefil míč krásně z voleje, ale míč skončil těsně mimo. V 68.min. ještě domácí neporestali hrubku Yonova, ale 11 minut před koncem se náš bývalý hráč a futsalový reprezentant Belej prosadil dorážkou po přihrávce Vrtěny ze zadní čáry. Byla to asi první větší šance dnes modrých... Ovšem smrtelná tříminutovka byla naplněna v 82.min. Po zmatcích v šestnáctce se našim hráčům nepodařilo uklidit míč do bezpečí a střelec jak z nádherné domácí pohádky Král Miroslav probudil už tak povzbuzené líšeňské osazenstvo. Radost byla znát a domácím i tato branka vlila krev do žil a ještě střídající Šudoma hlavičkou koníčkem ohrozil Hrubého. Snaha našich hráčů už byla bezzubá a tak bohužel pro nás poslední porazil prvního a jen potvrdil, že není ani zdaleka i po anulování fulneckých výsledků nic jasné, i když naše pozice na prvním místě zůstane i po tomto kole.

 
Zápasový servis

Reportáž

Další

Video

  • SK Líšeň - 1.SC Znojmo 2:1 (MSFL 13.3.2010) 2:1 | přehrát
  • SK Líšeň - 1.SC Znojmo 2:1 (MSFL 13.3.2010) 1:1 | přehrát
  • SK Líšeň - 1.SC Znojmo 2:1 (MSFL 13.3.2010) 0:1 | přehrát
  • SK Líšeň - 1.SC Znojmo 2:1 (MSFL 13.3.2010) roh | přehrát
Zápasová fotogalerie
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin