Dnes proběhlo další přípravné utkání na UT v Jevišovicích.

přípr. UT Jevišovice, pátek 15.2.2013
1.SC Znojmo FK - SK Líšeň  4:1  (4:0)
Branky: 26.Ševčík, 32.Hříbek, 38.Lukáš, 40.Ševčík - 51.Jašek
1.SC Znojmo FK: Doleček (41.Brezičani)-Hříbek, Hrazdílek, Odehnal(41.Mička), Šilinger(41.Cihlář) - Lukáš, Podzemský(41.Le Minh), Švarc(41.Buchta), Nehyba(41.Hájek), Mudra (41.Zifčák)-Ševčík (41.Janák)

Na dnešek a zítřek naplánoval trenér Kalvoda dva přípravné zápasy. V tom dnešním se v Jevišovicích na UT střetlo naše A mužstvo (doplněné hráči z juniorky) s divizním SK Líšeň, vedeném naším bývalým trenérem Bohumilem Smrčkem, které je v Jevišovicích na krátkém soustředění. Utkání se hrálo po dohodě 2x40 min. Zítra se "Áčko" utká na UT v Břeclavi s domácím MSK.

Do dnešního utkání tak nenastoupili - Hrubý, Yonov, Heinz, Nepožitek, Lacko, Okleštěk, Hnaníček. Ostatní hráči A mužstva odehráli 40 min. Jak již bylo řečeno, dnes si zahráli i hráči juniorky. Na hřišti se to však nijak zásadně neprojevilo. Od počátku měl náš tým zřetelnou převahu, kterou se zpočátku nedařilo vyjádřit gólově. Nutno podotknout, že ani Líšeň nenastoupila v nejsilnější sestavě, chyběli hráči Zbrojovky Brno (Líšeň funguje jako farma tohoto klubu) a i v jejich řadách se objevila řada mladých hráčů. Na první branku se čekalo zhruba do 25 min. kdy si na centr Lukáše naskočil Ševčík a nedal brankáři hostí nejmenší šanci. I tak jsme měli řadu šancí Hříbek, Lukáš: Skóre se měnilo po pěkné střele Hříbka z 35.min. Za pár minut na to se kopala penalta, kterou Lukáš bezpečně proměnil. Těsně před poločasem ještě na 4:0 zvyšoval znovu Ševčík.

Do 2.pol. se sestava notně obměnila a zpočátku to bylo znát. Hosté snížili na 4:1 krásnou střelou, která nedala našemu brankáři (do 2.poločasu nastoupil brankář Brezicani z Bosny a Herczegoviny, který je na zkoušce v naší juniorce) šanci zasáhnout. My jsme pak neproměnili řadu šancí např. Cihlářem, Buchtou nebo Zifčákem, který obešel brankáře hostí, ale míč směřující do prázdné branky na brankové čáře stačil obránce vykopnout. Skóre se tak již do konce nezměnilo.

Zítra v Břeclavi nastoupí i zbytek hráčů A mužstva. Do utkání by měl zasáhnout i útočník Dani Chigou, kterého fanoušci znají např. z dresu Dukly Praha, kdy v postupové sezoně Dukly nastřílel ve 2.lize 24 branek. Chigou by měl v Břeclavi nastoupit a pokud dojde k dohodě, je možné, že ve Znojmě na jaře zůstane.