SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Prohra se Zbrojovkou Brno 2:3

V našem předposledním zápase Tipsport ligy jsme se dnes v Brněnských Ivanovicích střetli v derby se Zbrojovkou Brno.

 
 
Tipsport Cup, středa 18.1.2012
FC Zbrojovka Brno - 1.SC Znojmo FK  3:2  (1:1)
43.Šamánek, 58.Sedláček (p.k.), 74.Fall - 14.Yonov (p.k.), 90.Mandula
FC Zbrojovka Brno: Hladký (46. Štěpanovský) – Král (72. Pašek), Soljič, Simerský (65. P. Buchta), R. Buchta (46. Kasálek) – Michna, Sus, Hromek (65. Jukl), Sedláček (65. Fall) – Doležal, Šamánek (20. Lutonský).
1.SC Znojmo FK: Hrubý (46. Doleček) - Hříbek (14. Švarc), Yonov, Odehnal, Cihlář – Zifčák (46. Juhaňák), Šmahaj, Hnaníček (46. Podzemský), Mudra (62. Le Mihn) – Rolinc (46. Mandula), Krhut (46. Aleksa).

Komentář k zápasu

Do dnešního zápasu TIPSPORT cupu jsme nastoupili s notně pozměněnou sestavou, což bylo způsobeno menšími šrámy z přípravy nebo jinými okolnostmi. Příležitost tak dostali všichni zbylí hráči. Do utkání nenastoupili: Mička, Sukup, Trnovec, Lacko, Okleštěk, Lukáš a Avdič. Již ve 14.min. musel pro zranění kotníku vystřídat Hříbek. První poločas byl z naší strany asi nejslabší, který jsme dosud na turnaji TIPSPORT cup sehráli, což mohlo být zapříčiněno i únavou z přípravy, která se u hráčů nahromadila. Jak někteří říkali, moc je v současné době nohy "neposlouchaj". Velké množství nepřesností nám bralo možnost dostat se do hry a tím i do šancí. První branku jsme obdrželi ve 14 min. kdy se naší obraně snažil uniknout brněnský Šamánek. Tomáš Cihlář ve snaze ukopnout mu míč, trefil vlastní síť 0:1. Brněnští se do šancí dostávali většinou po našich zbytečných nepřesnostech v rozehrávce a následných ztrátách míčů. S šancemi Doležala a Šamánka si Vlasta Hrubý poradil. V 1.pol. jsme si v podstatě nevytvořili nějakou větší šanci. Až od 30.min. jsme se dostali do hry. Při obléhání brněnské branky si ve 43.min. narazil míč Krhut s Rolincem a prvně jmenovaný byl při průniku zastaven faulem. Rozhodčí Zelinka ukázal na penaltu. K té se postavil Yonov a s přehledem ji proměnil 1:1. Tak skončil i první poločas.

Do druhé půlky udělali trenéři několik změn. Do vedení šli brněnští také po proměněné penaltě. Tu rozhodčí nařídil v 58.min. a proměnil ji Sedláček. Do několika zajímavých možností jsme se dostali jak my, tak brněnští, ale zůstalo jen u šancí. Až v 74.min. se po rohu přes Odehnala prosadil domácí Fall a zvýšil na 3:1. Závěr pak patřil našim, kteří v 90.min. korigovali na 3:2 Dominikem Mandulou. V sobotu zakončíme turnaj TIPSPORT cup utkáním s mužstvem Zlatých Moravců.

 
Zápasový servis

Reportáž

Další

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies