Omlazená juniorka statečně bojovala, nadějné vedení však neudržela

Z n o j m o - Juniorka neprožívá v posledních týdnech šťastné období. I z Mladé Boleslavi jsme nakonec odjížděli s prázdnou, ovšem omlazená sestava narozdíl od minulých utkání soupeře pořádně trápila v druhé půli se dokonce dostala do vedení. Domácím se však bohužel povedlo vývoj duelu otočit i proměněným pokutovým kopem.

 
 
15.kolo, neděle 1.11.2015
FK Mladá Boleslav - 1.SC Znojmo FK  5:2  (1:1)
Branky: 31. Milla, 71. Kateřiňák (pen.), 79. Mendy, 85. Bojda, 87. Bečirevič – 38. Bogner, 52. Bogner
ŽK: 25. Polom , 80. Kozma , 86. Bojda – 70. Konvalinka, 71. Alaca, 87. Pokorný
ČK:
Rozhodčí:
FK Mladá Boleslav: Godula – Polom, Mendy, Milla, Kocourek (80. Bojda), Malpon (88. Lukeš), Kateřiňák, Albina (80. Bečirević), Lacek, Kozma (C), Ladra (62. Houžvička)
1.SC Znojmo FK: Konvalina – Sokol (86. Slavík), Pokorný, Kozynets, Z. Hříbek, Alaca (82. Landšperský), Serenkov, Nehyba (C), Dúcký, Bogner (58. Dedič), Yilmaz

Komentář k zápasu

S třemi dorostenci a jen s minimem posil z A-týmu. V tomto rozpoložení vyrazila juniorka v pozici outsidera k utkání do Mladé Boleslavi. Od úvodních minut jsme vsadili na pečlivou obranu, bojovnost a pracovitost, což se po většinu utkání vyplácelo. Domácí sice měli více ze hry, ovšem v první půli dokázali překonat našeho brankáře Jakuba Konvalinu pouze brankou Gastona Milly. A ani to jim nestačilo, aby měli po první půli průběžné vedení.

Z pečlivé obrany jsme čas od času vyrazili k nebezpečnému protiútoku a jeden z nich přetavil v 38. minutě ve vyrovnávající branku Patrik Bogner. Po úvodním dějství jsme tak drželi s favoritem utkání překvapivý remízový stav.

V části druhé jsme šli dokonce do vedení. Už v 52. minutě přidal svůj druhý zásah Patrik Bogner a na kopačky Mladé Boleslavi vsunul neklid. Domácí se pak dlouhou dobu trápili až do osudné 70. minuty, kdy proměnil nařízený pokutový kop Jiří Kateřiňák. Definitivní zlom zápasu nastal o devět minuty později, kdy poslal Středočechy do vedení Gaston Mendy.

V posledních minutách ze nepříznivého stavu jsme již museli riskovat a hrát vabank. Toho soupeř využil a dokázal dvakrát udeřit zásluhou Daniela Bojdy a Almina Bečireviče.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin