Obrat během šesti minut!!!

Obrat během šesti minut!!! Naše mužstvo, které již má jistý postup do 2.ligy hostilo v MSFL se zachraňující Vysočinu Jihlava B. Přestože hosté nastoupili se šesti hráči druholigového A-týmu a byli v první půli aktivnější a dokonce od 19.min. vedli, naši hráči se nevzdali a vývoj před téměř tisícovkou diváků otočili během šesti minut brankami dvou Matúšů v našem týmu - Minarecha z penalty a Lacka. Již tradiční domácí podrobný online jste mohli sledovat na onlajny.cz.

 
 
28.kolo, neděle 30.5.2010
1.SC Znojmo FK - FC Vysočina Jihlava B  2:1  (0:1)
Branky: 73.Minarech (pen.), 79.Lacko - 19.Lovětínský
ŽK: 82.Vavřík - 30.Kopic, 63.Petr, 72.Benda
Rozhodčí: P. Antoníček - M. Trávníček, J. Dorušák
1.SC Znojmo FK: Hrubý - Hříbek, Yonov (K), Mička, Šilinger - Podzemský, Lacko, Kováč - Krhut, Minarech (77.Lukáš), Látal (46.Vavřík)
FC Vysočina Jihlava B: Winter - Ptáček, Naniáš, Cihlář, Lovětinský (K), Kopic (56.Peška), Filip, Kosak (46.Benda, 84.Kučera), Leligdon, Simr, Gába
Počet diváků: 914
Zobrazit online přenos

Komentář k zápasu

První poločas se naším hráčům příliš nepovedl, úvodní aktivitu hosté rychle přestáli a vyrovnali hru, navíc začali být pořádně nebezpeční a ujali se jako první vedení. V 19.min. zahrávali trestný kop zhruba z dvaceti metrů a Lovětínský překvapil Hrubého střelou k levé tyči, když míč dobře ukryl za zdí. Naši hráči chtěli odpvědět, ale hosté dobře zahušťovali prostor a nadávali našim hráčům prostor ke kombinaci. Sami navíc vyráželi k nebezpečným výpadům. Ve 33.min. se hostující Simr málem dostal ve vápně k míči, Hrubý byl sice u balónu dříve, míč mu však vypadl a naštěstí pro něj už na to Simr nedokázal zareagovat. O dvě minuty později se v šanci objevil Minarech, který si zpracoval ve vápně na levé straně míč, ale byl v nevyhodné střelecké pozici a Winter včasným zásahem akci zmařil. Střelec branky Lovětinský měl ve 44.min. kolem sebe nezvykle moc prostoru, všem dal jasně najevo, že bude střílet, ale nakonec přihrál nezištně za obranu Simrovi, kterému chybělo ke vstřelení branky snad jediné - zpracovat míč. Naši hráči pak mohli o minutu později srovnat. Látal přenesl centrem hru z pravé strany na levou, kde našel nabíhajícího Podzemského, který hlavičkoval k blížší tyči a donutil Wintera k zákroku, ale branka nepadla.

Do druhého poločasu vstoupil náš tým aktivně, nesmířen s nepříznivým stavem - na úvod druhé pětačtyřicetiminutovky to byla série rohů, z nichž nejzajímavější byl ten poslední z padesáté minuty. K hlavičce se dostal na vzdálenější tyči Mička, ale jeho pokus nebyl přesný. Jihlava pak hru stejně jako v první půli vyrovnala a po úvodním tlaku Znojma opět zajistila svůj výkon, a to především v obraně. Naši hráči sice podnikali jeden útok za druhým, ale žlutá vozba odvracela míče ze svého vápna jako na běžícím pásu. Zlomem byla 70.min., která odstartovala festival zajímavých momentů na obou stranách. První šanci měli paradoxně hosté, kteří se soustředili převážně na pozornou obranu a spoléhali se na brejky. Znojemský odchovanec Tomáš Cihlář se dostal ve vápně do výhodné střelecké pozice, ale k jeho smůle bránu trestuhodně přestřelil. A tak se do ohrožení branky mohli opět vydat naši hráči v bílomodrých dresech. Nejprve se ještě zastřelovali, Vavřík protáhl svým pokusem zpoza vápna Wintera, ten míč vyrazil ke Krhutovi, který centrem našel hlavu Kováče, mířicího těsně nad bránu. Radovat z vyrovnání se však naši hráči mohli jen o malou chvíli později. V 72.min. byl stažen ve vápně Bendou Lacko a po právu se pískal pokutový kop. K tomu se postavil Matúš Minarech a prudkou střelou doprostřed brány nedal Winterovi šanci. V 76.min. Krhut unikl po pravé straně celé obraně, řítil se sám na bránu, ale ještě přihrál na levou stranu volnému Šilingerovi, který trefil tyč! Ještě černěji pak jihlavští viděli v minutě devětasedmdesáté, kdy se individuálně prosadil Matúš Lacko. Hosté měli ještě do konce utkání několik zajímavých šancí na vyrovnání, ale jak Lovětinský, tak ve velké přiležitosti hlavičkující Simr, cílili vedle. Hostující obrana hrála vabank, a to se projevilo na průvanu v její obraně, naši hráči však již další branku do závěrečného hvizdu nepřidali.

Oslava postupu tedy sice ze začátku nevypadala příliš dobře, ale Minarech s Lackem dali svými góly jasně signál, že i přes jistotu postupu, budeme chtít i nadále vyhrávat.

 
Zápasový servis

Reportáž

Další

Video

  • MSFL: 1.SC Znojmo - FC Vysočina Jihlava B | přehrát
Zápasová fotogalerie
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin