Kdo nepřišel, může litovat: Skvělý začátek fotbalového jara!

Kdo nepřišel, může litovat: Skvělý začátek fotbalového jara! S novým majitelem, hodně obměněným kádrem, novým realizačním týmem a v nových dresech se zrodil věřme nový začátek, který dnes započal tím nejdůležitějším na jaře - záchhranou v MSFL. A tak jak se nepovedl úvodní podzimní zápas ještě ve starém kabátě, nové koště dobře metlo a Hodonínu jsme vrátili prohru. Dvěma góly se o ni postaral i podzimní hráč Marko Kilibarda, trojici našich gólů jako druhý střelec duelu doplnil Michal Suchý.

18.kolo MSFL, sobota 4.3.2023
1.SC Znojmo FK - FK Hodonín  3:1  (2:1)
Branky: 18. a 87.Kilibarda, 23. Suchý – 41.Bobčík
ŽK: 61.Bartůněk, 89.Baaloul – 67.Petráš, 78.Burac, 81.Glushach, 89.Jáger
Rozhodčí: Jiří Julínek – Daniel Marek, Jan Mayer
Delegát: Jiří Peřinka
1.SC Znojmo FK: Škugor – Baaloul, Trajković, Bartůněk (64.Lukčo), Ivanović (K), Pálfi, Outtara Dao (73.Putu), Kilibarda, Suchý, Ledecký (84.Pragr), De Vasconcelos
Trenér: Rui José Capela Batista
FK Hodonín: Petráš (K) – Dressler, Glushach, Sukup, Pernica (73.Jáger), Kadlec, Bobčík (80.Bobčík), Holek (66.Burac), Bohun (66.Smékal), Langer, Dunda
Trenér: Pavol Švantner
Počet diváků: 330

První potlesk na otevřené scéně si získal v 15.minutě náš střelec navrátilec David Ledecký, který si po odchodu ze Znojma zkusil prvoligové i druholigové štace. A hned v 18.minutě se na stadionu mohli radovat nejen Okurkáři, kteří se vrátli fandit, ale i všichni fanoušci, kteří se přišli podívat na nový začátek našeho klubu! Marko KILIBARDA využil nezištnou přihrávku Davida Ledeckého a krásně obstřelil k tyči gólmana Petráše - 1:0! A hned pět minut na to už to bylo o dvě branky! Michal SUCHÝ si naskočil na hlavičku a neměl problém... - 2:0. Takový scénář si hosté jistě nepředstavovali a o dvě minuty později exznojemský Glushach opět prověřil Škugora, ten musel vyrážet na roh. Ani ve 36.minutě se hosté gólově neprosadili. Po rohovém kopu si jeden z nich chtěl s rozběhem naskočit na hlavičku, ale málo vyrostl. Hodonín se ale do poločasu přece jen radoval. Ve 41.minutě Libor BOBČÍK si to namířil středem a došel až sám před brankáře Škugora, kterého překonal, byť ten si na míč sáhl a hosté tak snížili na rozdíl jedné branky relativně těsně před přestávkou.

Ve 47.minutě se o kopii prvního gólu se pokusili Ledecký s Kilibardou, ale tentokrát Marko branku netrefil. Po 60.minutě se hosté snažili vyrovnat, ale jednou jim v tom dobrým obranným zákrokem zabránil jeden z našich hráčů, podruhé centrovaná přihrávka zleva jen proletěla našim vápnem. Pak přišla na řadu střídání a žluté karty. V 83.minutě měl rozhodnutí na kopačce Trajkovič, ale sám proti gólmanovi trefil boční síť! Za chvíli jsme ohrozili hosty hlavičkou, ale ta zamířili jen do náruče gólmana. Ale hned vzápětí jsme se radovali díky opět Markovi KILIBARDOVI z definitivní jistoty výhry - 3:1. V samém závěru jsme mohli přidat z rychlých protiútoků další dvě branky, ale už se to nevyvedlo ani Davidovi Putuovi ani dvougolému střelci Marku Kilibardovi.

Sestřih zápasu je k dispzici zde:

Highlighty ze zápasu k dispozici zde:

Celý zápas ze záznamu k dispozici zde:

Do tabulky jsme tak získali důležité tři body, které nás více přiblížili k týmům nad námi. Další duel sehrajeme už příští týden opět doma od 14:30 v sobotu 11.3. proti celku z Uherského Hradiště - 1.FC Slovácko B.

• Asistent Pavel Macháč po výhře nad Hodonínem 3:1 | přehrát
  • Michal Suchý po výhře nad Hodonínem 3:1 | přehrát
  • Higlighty duelu 1.SC Znojmo FK - FK Hodonín 3:1 | přehrát
  • MSFL 1.SC Znojmo FK - FK Hodonín 3:1 (2:1) 18.kolo | přehrát