I podruhé v sezoně výhra nad béčkem Zlína

I podruhé v sezoně výhra nad béčkem Zlína Z N O J M O - (foto Znojemský týden) Na podzim jsme proti tomuto soupeři zakusili poprvé výhru v soutěži, na jaře jsme naopak porazili soupeře, který měl výbornou aktuální formu a n ajaře prohrál do té doby jen jednou. A výbornou zprávou je i to, že vítěznou branku vstřelil David Ledecký, který se tak poprvé trefil po návratu do našeho dresu!

25.kolo MSFL, pátek 21.4.2023
1.SC Znojmo FK - FC Zlín B  2:1  (2:1)
Branky: 6.Trajkovič, 34.Ledecký – 20.Číž
ŽK: 10.Bartůněk, 60.Ivanović, 82.Baaloul - 87.Kulíšek, 90+1.Jura
Rozhodčí: Jiří Julínek - Jan Mayer, Jan Nápravník
Delegát: Petr Karas
1.SC Znojmo FK: Škugor – Baaloul, Trajković, Bartůněk (74.Lukčo), Ivanović (K), Pálfi (64.Kartišovs), Pragr, Dao Ouattara (54.Kilibarda), Suchý, Ledecký (65.Březina), De Vasconcelos
Trenér: Rui José Capela Batista
FC Zlín B: Bachůrek – Jeřábek, Jura, Mlýnek (86.Slouk), Níž, Tkáč (46.Ovesný), Hartman (68.Švach), Němeček (K), Polášek (74.Červinka), Bužek, Kulíšek
Trenér: Jan Jelínek
Počet diváků: 287

Soupeře předcházela výborná aktuální forma, o to je naše vítězství cennější. Rodilo se hned od začáku. Už v 6.minutě si krásně našel míč na bližší tyči ALEKSANDAR TRAJKOVIĆ a otevřel skóre na 1:0. Hosté ze Zlína se ale s tím rozhodně nenechali rozhodit a poměrně brzy ve 20.minutě po rychlé akci vyrovnali na 1:1 Čížem. Žel brance předcházel jasný neodpískaný faul na našeho hráče, když mu bylo plnou vahou šlápnuto na nárt. Ještě do poločasu jsme si ale vedení opět do svých rukou a konečně se mezi střelce zapsal po dlouhé době a poprvé po návratu do našeho dresu DAVID LEDECKÝ a bylo 2:1.

A jelikož se ve druhém poločase už ani na jedné straně střelci neprosadili, mohli jsme se radovat z výhry 2:1 a posunu už na 11.místo, i když ostatní zápasy budou probíhat až v sobotu a neděli.

V dalším kole nás bude čekat těžký oříšek, neboť budeme hrát na půdě aktuálního lídra soutěže FC Hlučín a to v pátek 28.04. od 18:00!