Dva údery v závěrech poločasů - tři body do Holice

Dva údery v závěrech poločasů - tři body do Holice Dlouho očekávaný první domácí jarní zápas v MSFL nakonec našemu mužstvu výsledkově nevyšel. Přestože se hrál pohledný fotbal odcházela naprostá většina z návštěvy 650 diváků (čekalo se víc, ale déšť před duelem a chladné počasí udělaly své) nespokojena s nulovým ziskem na našem kontě. Náš náskok na druhý Zábřeh (má ale o duel víc) je tři body, náš dnešní soupeř ztrácí stále propastných 10 bodů.

 
 
21.kolo, neděle 11.4.2010
1.SC Znojmo FK - 1.HFK Olomouc  1:2  (0:1)
Branky: 60.Krhut - 45.Costa, 84.Zedníček
ŽK: 31.Baláž, 54.Hříbek 65.Yonov - 56.Čtvrtníček, 65.Costa
Rozhodčí: Ondráš - Pochylý, Sedlář
1.SC Znojmo FK: Hrubý – Hříbek, Yonov, Mička, Šilinger – Lacko, Baláž (64.Podzemský), Zapalač – Krhút, Kováč, Látal
trenér Michal Sobota
1.HFK Olomouc: Šrom – Kopecký, Lukášek, Zlatohlavý, Vajda – Čtvrtníček (78.Dadák), Kovář, Zedníček, Costa (88.Krejčí) – Grézl (54.Šturma), Filipský
trenér Petr Uličný
Počet diváků: 650
Zobrazit online přenos

Komentář k zápasu

Těsně před zápasem se ze stále zamračené oblohy snesl déšť a asi odradil mnohé, kteří se na atraktivní duel chystali.
První poločas přinesl branku až v samotném závěru. Brazilec ve službách Holice napřáhl asi ze 20 metrů a umístil střelu přesně.

Hned po přestávce vlétli naši hráči na soupeře s velkou snahou vyrovnat, k čemuž měli hned dvě velké šance. Tlak narůstal a v 60.minutě se po standardní situaci prosadil proti vysokým hráčům soupeře paradoxně jeden z menších hráčů našeho týmu Krhut. Asi deset minut před koncem měl na své hlavě vedoucí branku Kováč, leč z vyložené šance se netrefil a to nám nakonec bylo osudné. Pět minut před koncem se ve zmatku po rohovém kopu nejlépe orientoval volný Zedníček a prostřelil klubko hráčů až do sítě.

Nám nezbývá tedy uhrát opět nějaké body na půdě soupeře - v sobotu jedeme do Kroměříže a příští neděli hostíme Sigmu Olomouc B.

 
Zápasový servis

Reportáž

Další

Video

  • MSFL: 1.SC Znojmo - 1.HFK Olomouc (sestřih zápasu) | přehrát
  • Očima 7-let.kameramana 1 MSFL (1.SC ZN - HFK 1:2) | přehrát
  • Nástup (MSFL: 1.SC Znojmo - 1.HFK Olomouc 1:2) | přehrát
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin