FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

Chmurný víkend pokračuje, juniorka prohrála v Třinci + VIDEO

T ř i n e c / Z n o j m o - Po dlouhé cestě, ale v silné sestavě, dnes nastoupil náš juniorský tým k utkání v Třinci. Domácí si vypracovali v první půli slibný dvoubrankový náskok, který se nám i přes převahu v druhé části nepovedlo srovnat. Dosáhli jsme pouze snížení zásluhou střídajícího Bognera, domů se tak budeme vrace s prázdnou, což je po dobrém výsledku s Teplicemi velká škoda.

28. (Rudolfa Labaje), neděle 5.4.2015
FK Fotbal Třinec - 1.SC Znojmo FK  2:1  (2:0)
Branky: 25. Gajdošík, 39. Krejčí – 77. Bogner
ŽK: 78. Kalfas
Rozhodčí: Jana Adámková - Zdeněk Dobrovolný, Gabriela Hanáková
FK Fotbal Třinec: Brych – Kalfas, Minařík, Krejčí (C), Sporysz – Martynek, Čelůstka, Kučera (75. Puczok), Ferenc (88. Pustka) – Zimka, Gajdošík
1.SC Znojmo FK: Doleček (46. Bula) – Sokol (46. Bogner), Pokorný, Nehyba, Levai – Stáňa, Njire, Hrazdílek (C), Alaca – Lapeš, Yilmaz

Náš tým jakoby se v úvodu ještě vzmáhal z dlouhé cesty. Třinec totiž začal velice aktivně a mohl jít brzy do vedení. Martynek šel ve 4. minutě sám na Dolečka, trefil však naštěstí jen břevno. Hru jsme postupně vyrovnali a začali v ofenzivě hrozit i my. Alaca vybídl ke skórování ve dvacáté minutě Stáňu, ten ale trefil pouze protihráče.

O chvíli později už se poprvé měnilo skóre. Marek Gajdošík se prosmýkl mezi dvěma hráče a zakončil svoji akci střelou na první tyč. Vzápětí mohlo být veseleji, ale Stáňu vychytal brankář Brych. Tím začala naše převaha, kdy jsem chvílemi nepouštěli soupeře z vlastní poloviny, ovšem nemělo to výsledný efekt v podobě vyrovnaný. Naopak, v závěru půle Čelůstkův centr našel ve vápně naprosto osamoceného Jana Krejčího, který zacílil přesně.

V druhé části jsme pokračovali v optické převaze, ovšem vyložených šancí byl poskrovnu. Až v 74. minutě dostal centr do ideální pozice Lapeš, jeho hlavička však neměla ty parametry, které by si sám znojemský útočník přál. Střídající Patrik Bogner na tom byl o tři minuty později lépe. Unikl obráncům a zakončil svoje krátké sólo přesně k tyč.

Snížení na 1:2 z našeho pohledu byla výzva k ještě větší útočné snaze. Domácí si však i přes náš závěrečný tlak těsnou výhru ustrážili až do závěrečného hvizdu.