FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

4.k. MSDD-D st. U18, sobota 29.8.2020
1.SC Znojmo-mládež,spolek B - Městský SK Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek  2:1  (2:0)
Branky: 26.Rehberger, 43.Březina - 61.Krmíček
ŽK: 89.Kašpárek (ZNO)
Rozhodčí: Jan Nápravník - Michal Chaloupka, Dušan Rehberger
1.SC Znojmo-mládež,spolek B:

Petr Felcan (90) – Martin Cabák (90), Luboš Kašpárek (90), Hynek Horák (90), Alexander Škopek (90) – Jan Kadlec (90), Radek Pecina (90), Aleš Rehberger (90), Petr Pham (45) – Samuel Dvořák (90), Martin Březina (90)

Náhradníci: Tomáš Hamza, Tomáš Vaníček (45), Martin Čečil, Josef Symoni, Ondřej Eliášek

Trenér: David Pazdera

Počet diváků: 69

V sobotu jsme se na Čafce utkali s týmem Břeclavi. V zápase jsme chtěli bezpodmínečně získat na domácím hřišti tři body, a to se nám taky povedlo. Je ale nutné přiznat, že zejména ve druhé půli měl náš výkon k ideálu daleko. Soupeře jsme pustili do kombinace díky jeho šikovným středním záložníkům, nám se jejich rozehrávky nedařilo přebírat a zachytávat, a hosté nás zejména po snížení v 61. minutě dostali do problémů. I s trochou štěstí, a zejména díky srdnatému a bojovnému výkonu zadních řad a našich středních záložníků jsme vedení udrželi až do konce. Připsali jsme si tak první vítězství v soutěži, v dalších zápasech ale musíme svůj výkon zvednout.

Góly:
26.min. 1:0 Rehberger (Škopek) - hlavička po RK
43.min. 2:0 Březina (Pham) - Hlavička po RK
61.min. 2:1 Krmíček – únik po naší pravé straně přihrávka pod sebe a střela z vápna