4.k. MSDD-D st. U18, sobota 29.8.2020
1.SC Znojmo-mládež,spolek B - Městský SK Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek  2:1  (2:0)
Branky: 26.Rehberger, 43.Březina - 61.Krmíček
ŽK: 89.Kašpárek (ZNO)
Rozhodčí: Jan Nápravník - Michal Chaloupka, Dušan Rehberger
1.SC Znojmo-mládež,spolek B:

Petr Felcan (90) – Martin Cabák (90), Luboš Kašpárek (90), Hynek Horák (90), Alexander Škopek (90) – Jan Kadlec (90), Radek Pecina (90), Aleš Rehberger (90), Petr Pham (45) – Samuel Dvořák (90), Martin Březina (90)

Náhradníci: Tomáš Hamza, Tomáš Vaníček (45), Martin Čečil, Josef Symoni, Ondřej Eliášek

Trenér: David Pazdera

Počet diváků: 69

V sobotu jsme se na Čafce utkali s týmem Břeclavi. V zápase jsme chtěli bezpodmínečně získat na domácím hřišti tři body, a to se nám taky povedlo. Je ale nutné přiznat, že zejména ve druhé půli měl náš výkon k ideálu daleko. Soupeře jsme pustili do kombinace díky jeho šikovným středním záložníkům, nám se jejich rozehrávky nedařilo přebírat a zachytávat, a hosté nás zejména po snížení v 61. minutě dostali do problémů. I s trochou štěstí, a zejména díky srdnatému a bojovnému výkonu zadních řad a našich středních záložníků jsme vedení udrželi až do konce. Připsali jsme si tak první vítězství v soutěži, v dalších zápasech ale musíme svůj výkon zvednout.

Góly:
26.min. 1:0 Rehberger (Škopek) - hlavička po RK
43.min. 2:0 Březina (Pham) - Hlavička po RK
61.min. 2:1 Krmíček – únik po naší pravé straně přihrávka pod sebe a střela z vápna