1.SC Znojmo-mládež, spolek - FK mládeže Vysočina Jihlava B  0:5  (0:1)
Branky: 47. a 79.Jonáš, 37.Folejtar, 51.Jiřík, 68.Raus
ŽK: 58.Morong - 60.Jonáš
Rozhodčí: Marin Petrucha - Dušan Laštůvka, David Pikart
Počet diváků: 55

trenér F.Havlík, 1.SC Znojmo: "Výsledek utkání je pro nás nesmírně krutý – 60 minut se totiž hrálo naprosto vyrovnané utkání – ve výborném tempu a nasazení z obou stran. O utkání rozhodla neproměněná penalta za stavu 0:0 a individuální chyba stejného hráče, který nepokryl prostor, ze kterého jsme inkasovali první gól. Na začátku druhého poločasu jsme se opět tlačili za vyrovnáním, kdy především šance Jakuba Dvořáčka po krásném centru Škuty doslova volala po gólu. Ale platilo: nedáš – dostaneš, bohužel opět po hrubé individuální chybě, tentokrát našeho brankáře. Od druhého inkasovaného gólu už jsme neměli sílu na zvrat, hosté se naopak uklidnili a přidali nám další branky – od stavu 0:2 už jsme prohrávali většinu osobních soubojů, pohyb v bloku byl pomalý a nedůrazný, neodehráli jsme vysoké míče z prvního doteku, kluci už neměli morální sílu. Přes výsledek 0:5 je velká škoda, že takových zápasů nehrajeme mnohem více – jsou to totiž utkání, které kluky posouvají a odhalují jejich silné i slabé stránky. Takto vyrovnaná utkání často rozhodují individuální chyby – my je dnes udělali, soupeř ne."