21.kolo, pátek 19.4.2019
FC Slovan Havlíčkův Brod - 1.SC Znojmo-mládež,spolek  4:0  (2:0)
Branky: 4.Šilhart, 35.Valíček, 57.Novák, 70.Šimánek
ŽK: 30.Kubát - 23.Růžička, 70.Morong, 74.Škuta
ČK: 55.Kubát (po 2.ŽK) - 59.Růžička (po 2.ŽK)
Rozhodčí: Jaroslav Jahoda - Zdeněk Niederle, Jan Nápravník
Počet diváků: 40

Komentář k zápasu

komentář trenéra F.Havlíka: "Jednoznačně nejhorší utkání v této sezóně. Na hřiště nastoupilo 11 hráčů, kteří si přišli zahrát fotbal – nenastoupil TÝM, který si jde pro vítězství.
Domácí nás předčili v základních atributech, které by měly být automatismem v každém utkání – nasazení, pohyb, důraz v osobních soubojích, soustředěnost na hru.
My jsme předvedli pouze individuální řešení herních situací, což soupeři, který brání v bloku, jednoznačně vyhovuje. Při práci s míčem jsme potřebovali spoustu doteků navíc, vše nám trvalo neúměrně dlouho.
Po změně rozestavení jsme se ve druhé části ještě mohli vrátit do zápasu, za stavu 0:2 jsme ale neproměnili 100% šanci a vzápětí jsme inkasovali třetí gól – opět po nedůrazu v osobním souboji, to nás definitivně zlomilo.
Byli jsme spravedlivě potrestáni za přístup k utkání – pokud chybí pokora, odvaha v soubojích, ochota pracovat pro tým, tak nemůžeme porazit nikoho.
Tento zápas je pro mě velkým zklamáním. Nesu 100% odpovědnost za výsledky a herní projev týmu – v tomto utkání ale nehrál tým, hrálo 11 hráčů, kdy si někteří myslí, že už jsou hotovými hráči, ale opak je pravdou a ještě je čeká dlouhá cesta.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin