Juniorka Slavii o body neobrala, z Prahy se vrací s prázdnou

Juniorka Slavii o body neobrala, z Prahy se vrací s prázdnou P r a h a / Z n o j m o - Den po utkání A-týmu se Sokolovem vyrazila juniorka do Prahy k utkání se Slavií Praha. Cílem bylo navázat na povedené výkony z předchozích utkání. Ovšem Pražané byli proti a to hlavně v první půli, kdy i si po dvou brankách Fotra vypracovali rozhodující náskok, který jsme již nedokázali v druhém dějství stáhnout.

 
 
26.kolo, neděle 3.4.2016
SK Slavia Praha-fotbal - 1.SC Znojmo FK  4:1  (2:0)
Branky: 9. Fotr, 40. Fotr, 55. Zoubek, 90+1. Holík – 62. Njire
Rozhodčí: Franěk – Kožár, Kotalík
SK Slavia Praha-fotbal: Lisa – Jakab, Broukal (c), Kuchta (46. Gilian), Král, Fotr, Badocha (29. Souček), Pelyak, Vavrouš (84. Čermák), Holík, Zoubek (79. Krejdl)
1.SC Znojmo FK: Konvalina – Alaca,Vavřík, Odehnal, Bělíček (79. Z. Hříbek), Njire, Kolařík, Stehlík, Nehyba (c), Yilmaz, Bogner

Komentář k zápasu

Do Prahy odcestovala poměrně solidní sestava například s Danem Odehnalem, který v letošní sezóně odehrál 18 zápasů ve Fotbalové národní lize. Do brány se nakonec postavil Kuba Konvalina, který měl sice v týdnu zdravotní problémy, ale stihl se dát do pořádku.

Slavia bohužel udeřila velice rychle. V deváté minutě poslal domácí do vedení kanonýr Oskar Fotr. Rychlé inkasování na nás nikterak velké šrámy nezanechalo. Naopak, byli jsme aktivní a snažili se o vyrovnání. Jako ledová sprcha tak zapůsobil druhý gól v naší síti, kdy se ve 40. minutě opět prosadil Oskar Fotr.

Další rána přišla v 55. minutě, gól Davida Zoubka se zdál být již definitivní pojistkou na tři body Pražanů, ovšem utkání jsme ještě nepatrně dokázali zdramatizovat, když v 62. minutě vykřesal svým gólem naději Stijepo Njire. Nicméně kontaktní branku se nám bohužel i přes aktivitu vstřelit nepovedlo. Slavia naopak přidala ještě v nastaveném čase čtvrtý gól zásluhou Libora Holíka.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin