Juniorce se poslední zápas roku nevyvedl, podlehla Budějovicím

Juniorce se poslední zápas roku nevyvedl, podlehla Budějovicím J e v i š o v i c e - Podzimní část Juniorské ligy zakončil náš tým na umělé trávě v Jevišovicích a nebyla to úspěšná tečka. České Budějovice byly v utkání lepším týmem, což dokumentovaly již v první půli dvěma góly a solidním náskokem. V druhé půli jsme byli i my v útoku nebezpeční, ovšem svoje šance jsme neproměnili, naopak Jihočeši přidali další dvě branky.

 
 
(UMT Jevišovice), neděle 29.11.2015
1.SC Znojmo FK - SK Dynamo České Budějovice  0:4  (0:2)
Branky: 18. Křiváček, 26. Funda, 62. a 84. Pasecký
ŽK: Tomášek
Rozhodčí: Radim Dresler – Pavel Peřina, Petr Vysloužil
1.SC Znojmo FK: Konvalina – Pokorný, Hříbek (c) (46. Slavík), Garčic (46. Sokol), Morong, Nehyba, Švejkar, Serenkov, Alaca (73. Landšperský), Dědič (46. Holčapek), Bogner
SK Dynamo České Budějovice: Hajdušek – Jenne, Funda (60. Pasecký), Hrachovec, Křiváček (81. Horák), Řezáč, Čadek (c), Vaněk (67. Krejčí), Tomášek, Janoch, Bálek (74. Štiffer)

Komentář k zápasu

Poprvé se v této sezóně představila juniorka Znojma na umělé trávě v Jevišovicích. Oba týmy se musely vypořádat s nepříjemnými povětrnostními podmínkami. České Budějovice byly do ofenzivy mnohem nebezpečnější, což byl hlavní rozdíl. Nebylo tedy divu, že se Jihočeši dostali v 18. minutě do vedení. Technická střela Jakuba Křiváčka skončila naprosto milimetrově u tyče. I nadále to byli hosté, kteří hrozili. Ve 23. minutě ještě závar před znojemskou brankou po rohovém kopu druhým gólem neskončil, o chvíli později už se ale síť za brankářem Konvalinou třepotala. Jiří Funda dostal pas na levou stranu vápna a krásným halfvolejem se trefil ke vzdálenější tyči.

V závěr půle ještě musel Konvalina dvakrát zasahovat, nejprve proti střele z velké dálky v podobě standardní situace a pak se musel natahovat i proti pokusu Křiváčka. Znojmo se dostalo k nadějnému střeleckému pokusu pouze jednou, Nehybova přízemní střela skončila těsně vedle brány.

V druhém dějství bylo Znojmo v útoku mnohem nebezpečnější, ovšem své šance neproměňovalo. Dvakrát byl v dobrých možnostech Bogner, nejprve mířil těsně vedle a druhé zakončení vytáhl konečky prstů Hajdušek. Tutovka Holčapka v 72. minutě skončila pouze nad bránou. A tak se skóre měnilo jen u hostů. V 62. minutě si mohl Petr Pasecký na penaltě rozmyslet kam míč umístí a nemýlil se. Konečnou tvář výsledku pak dal v 84. minutě opět Petr Pasecký, který překonal Konvalinu z bezprostřední blízkosti.

Ohlasy trenérů

Roman Vojvodík (Znojmo): Jsem zklamaný. Výkon některých hráčů byl bohužel odfláknutý a nestačil by ani na okresní přebor. Přesto nemusel být výsledek tak jednoznačný, kdybychom v druhé půli proměnili své šance.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin