FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

V městskem derby Béčko neuspělo

V městskem derby Béčko neuspělo Z n o j m o - Derby, jak se patří, se odehrálo na hřišti v Oblekovicích. Domácí IE Znojmo hostil náš B - tým a bitva to byla opravdu velmi zajímavá. SC Znojmo vstoupilo do zápasu, když ovládlo první půli. Domácí však dokázali ve druhé části na tento vývoj dobře reagovat a nakonec se připsali vítězství 3:2.