SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

1.SC Znojmo - Sokol Tasovice 5:0 (2:0)

 
 
přípr. Šatov, středa 20.7.2011
TJ Sokol Tasovice - 1.SC Znojmo FK  0:5  (0:2)
Branky: 7´vlastní, 15´ Lukáš (Pacanda), 63´ Lacko (Pacanda), 78´ Krhut (Krajičič), 88´ vlastní
TJ Sokol Tasovice: Trmal - Čerstvý, Svatoš, Lašák, Blahoušek, Doležal, Pechal, Horáček, Macháček, Dítě M., Paul stříd: Vybíral, Hycl, Dítě P., Šuráň M., Vyžrálek, Šuráň J., Mašek
1.SC Znojmo FK: Hrubý - Hříbek (65.Lukáš), Trnovec, Mička, Sukup(46.Švarc) - Lukáš (46.Krhut), Lacko (65.Hnáníček), Hnáníček (46.Podzemský), Zifčák (46.Krajičič) - Vašíček, Pacanda (65.Zifčák)

Komentář k zápasu

V dalším přípravném zápase se naši hráči střetli,na perfektně připraveném hřišti v Šatově,se Sokolem Tasovice. V naší sestavě se již objevili hráči, se kterými trenéři počítají v nové sezóně 2.ligy. Od počátku měli naši pochopitelnou herní převahu. Na první branku diváci nečekali dlouho. Pacanda přihrál do běhu Lukášovi a jeho prudký střílený centr si tasovický Svatoš srazil do vlastní sítě 0:1. Za dalších 10.min dostal do běhu míč Milan Pacanda, nenechal se odstavit od míče a šel sám na brankáře Trmala, místo střely před brankářem přihrál vedle Zifčákovi a ten uklidil míč do prázdné branky 0:2. Dvakrát zahrozily i Tasovice, v největší šanci, ale útočící hráč zklamal a trestuhodně přestřelil odkrytou naši branku. V obrovské šanci se ocitl Tomáš Lukáš, který zcela sám před brankářem tak dlouho vymýšlel,jak nejlépe zakončit, až míč poslal přímo do brankáře Trmala.

I ve druhém poločase jsme měli zřetelnou převahu a postupně přicházely i šance. Sám na brankáře šel Krajičič, Švarc, ale branky padaly po jiných akcích. Pacanda přihrál Lackovi, který prošel středem obrany a s přehledem zakončil 0:3. Poté si na střílenou přihrávku Krajičiče naběhl Krhut a nekompromisně zavěsil 0:4. Poslední branku utkání si opět vstřelily Tasovice, kdy centr z rohového kopu tečoval za vlastního brankáře tísněný Čerstvý a uzavřel tak na 0:5.

Další přípravný zápas naše mužstvo sehraje v sobotu s MSK Břeclav na jejich hřišti.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies