SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Změny v kádru A-mužstva

Změny v kádru A-mužstva Z N O J M O - V prvním mužstvu došlo k několika změnám:

 
 
 

Z kádru odešli na hostování do divizních Nových Sadů (aktuálně 4.místo ve skupině E) oba Zdeňkové - brankář Kofroň a záložník Fládr. Druhý jmenovaný přispěl svou účastí o víkendu k výhře 4:1 nad vedoucími Kozlovicemi, kterým tak uštědřili první porážku.

Naopak do našeho kádru již od 1.9. přišel ukrajinský Yehor Glushach, který se už nastupuje v základní sestavě a v domácím zápase proti Jihlavě dokonce dal i krásný gól. Nově se v kádru objevují i polský gólman Bartosz Przybysz - více informací o něm zde, brazilský útočník Alisson da Silva Torete (na snímku) - více informací o něm zde a vrací se i David Štrombach.

Všem hráčům přejeme, ať se jim daří!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies