FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Změny v kádru A-mužstva

Změny v kádru A-mužstva Z N O J M O - V prvním mužstvu došlo k několika změnám:

 
 
 

Z kádru odešli na hostování do divizních Nových Sadů (aktuálně 4.místo ve skupině E) oba Zdeňkové - brankář Kofroň a záložník Fládr. Druhý jmenovaný přispěl svou účastí o víkendu k výhře 4:1 nad vedoucími Kozlovicemi, kterým tak uštědřili první porážku.

Naopak do našeho kádru již od 1.9. přišel ukrajinský Yehor Glushach, který se už nastupuje v základní sestavě a v domácím zápase proti Jihlavě dokonce dal i krásný gól. Nově se v kádru objevují i polský gólman Bartosz Przybysz - více informací o něm zde, brazilský útočník Alisson da Silva Torete (na snímku) - více informací o něm zde a vrací se i David Štrombach.

Všem hráčům přejeme, ať se jim daří!

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies