FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Zimní příprava A-týmu

Zimní příprava A-týmu Z N O J M O - Od nového roku mají hráči A-týmu individuální tréninkové plány a ode dneška - úterý 11.1. pak začínají společnou přípravu.

 
 
 

Dnes začala společná příprava A-mužstva na jaro! ⚽ Tréninku se zúčastnili 3 brankáři a 16 hráčů , mezi nimi i dvě nové posily a 3 hráči na zkoušku , 5 hráčů bylo omluveno 2 vinou zranění a 3 hráči se připojí zítra.

Příprava bude proložena přípravnými zápasy, jejichž seznam můžete vidět zde: a nebo pak samozřejmě i zde. Samozřejmě jedná se o plán, který může ovlivnit ještě mnoho faktorů.

A jaké jsou změny v kádru v tuto chvíli? Zeptali jsme se sportovního manažera Jakuba Prokeše: "Končí Alison, domluven je příchod jednoho záložníka z ČFL. Další hráči jsou v jednání. Hostování skončilo Moučkovi, který začne přípravu ve Vyškově. Na začátek přípravy přijedou 3 vytypovaní hráči na zkoušku ze zahraničí."

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies