SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Začátek roku byl tradičně ve znamení Kapřík cupu

Začátek roku byl tradičně ve znamení Kapřík cupu Z n o j m o - I na začátku tohoto roku se v Třeboni konal kvalitně obsazený turnaj pro týmy ročníku 2013. Opět nechyběl ani náš tým, který se tak mohl znovu konfrontovat z nejkvalitnějšími týmy z České republiky a Slovenska.

 
 
 

Svěřenci trenéra Petera Balty a Alexe Cheredy zopakovali jedenácté místo z minulého roku, kde však bylo dvanáct účastníků, letos se konkurence zvýšila na týmů čtrnáct. Los přiřadil Znojmu náročnou skupinu, ve které se utkalo například s pražskou Slavii či slovenskou Trnavou. Postup do finálové fáze nám nakonec utekl tím nejtěsnějším rozdílem. „Finálová skupina nám unikla jen o skóre, což byla opravdu škoda, protože se jednalo o hodně vyrovnané zápasy. Štěstí nám vůbec nepřálo, kdyby v posledním zápase mezi Trnavou a Pískem někdo vyhrál, máme postup, ale konečný byl stav 2:2,“ komentoval souhru smolných okolností trenér Peter Balta.

Místo finálové skupiny tak putovali naši hráči do skupiny o umístění a i tady jsme si vypili kalich hořkosti. „Kluci hráli zodpovědně a žádný zapas nevynechali. Bohužel i zde se od nás štěstěna obrátila, zápas o deváté místo nám utekl jen o vzájemný zápas proti Havířovu... ale i takový fotbal někdy bývá. Celkové pocity z výkonů kluků mám hodně pozitivní,“ konstatoval kouč.

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍ SKUPINA: Znojmo - Slavia Praha 0:6, Znojmo - Sokolov 1:0 (Brtník), Znojmo - Admira Praha 0:3, Znojmo - Trnava 3:2 (Brtník 2, Balta) Znojmo - Písek 3:3 (Brtník 2, Tavaly), Znojmo - Příbram 1:2 (Brtník).

POŘÁDÍ VE SKUPINĚ: 1. Slavia Praha 16 bodů (23:8), 2. Trnava 8 bodů (17:16), 3. Příbram 8 bodů (13:17), 4. Písek 7 bodů (14:13), 5. 1. SC Znojmo 7 bodů (8:16), 6. Admira Praha 6 bodů (13:14), 7. Sokolov 6 bodů (16:20).

VÝSLEDKY VE SKUPINĚ O UMÍSTĚNÍ: Havířov - Znojmo 4:1 (Balta), Znojmo - Liberec 5:1 (Brtník 2, Max, Tavaly, Karásek), Znojmo - Benešov 6:1 (Brtník 3, Karásek, Kůra, Heger).

ZÁPAS O 11. MÍSTO: Znojmo - Liberec 4:1 (Brtník 2, Kůra, Max).

CELKOVÉ POŘADÍ: 1. Slavia Praha, 2. JFA České Budějovice, 3. Slovan Bratislava, 4: Písek, 5. Trnava, 6. Mladá Boleslav, 7. Příbram, 8. Táborsko, 9. Admira Praha, 10. Havířov, 11. 1. SC Znojmo, 12. Liberec, 13. Sokolov, 14. Benešov.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies