FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

Výhra naší U19 nad muži z města Slovanské epopeje

Z N O J M O - Další přípravný zápas a vítězně sehrála naše U19 a její trenér Fr.Havlík nás informoval:

Zápasem s muži Krumlova jsme zakončili soustředění ve Velkých Pavlovicích. Výborných 40 minut a nekompromisní proměňování vytvořených příležitostí – vedení 5:0. Zbytečně jsme si ale pak nechali dát 2 góly do šatny – ještě neumíme dostatečně pracovat se situacemi po inkasovaném gólu, kdy máme hru maximálně zjednodušit a poločas prostě dohrát, o přestávce se zklidnit a pokračovat dál. Druhý poločas jsme prostřídali, dostatečnou minutáž dostali všichni hráči. Soupeř nás hodně zatlačil, ale vedení jsme i s trochou štěstí udrželi.

Branky: Březina 4, Navrátil