Výběr mladších žáků Jihomoravského kraje za vydatného přispění fotbalistů z 1. SC Znojmo vyhrál mezinárodní fotbalový turnaj v Lublani

Výběr mladších žáků Jihomoravského kraje za vydatného přispění fotbalistů z 1. SC Znojmo vyhrál   mezinárodní fotbalový turnaj v Lublani Z N O J M O - Ve dnech 16. a 17. října 2019 proběhl ve slovinské Lublani velmi kvalitně obsazený mezinárodní fotbalový turnaj mladších žáků, kterého se kromě výběru Jihomoravského kraje účastnily i další kvalitní týmy ze Slovenska, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny, Srbska a také domácí Slovinci.

 
 
 

O tom, že v klubu 1. SC Znojmo probíhá práce s mládeží na velmi vysoké úrovni, nehovoří pouze výsledky v lize mladších žáků, ale je to i fakt, že do užšího výběru těch nejlepších mladých fotbalistů z celého Jihomoravského kraje, kteří odjeli reprezentovat do slovinské Lublaně, se probojovali i dva brankáři – Šimon Plicka a Petr Schwarz a také dva záložníci - Vojtěch Vizingr a Filip Prycl z 1. SC Znojmo.

Všichni čtyři se tak svými vynikajícími výkony spolu s ostatními spoluhráči pod vedením trenérského kvarteta Oldřich Helebrant, Václav Dvořák, Patrik Siegl a Roman Grabec zasloužili o krásné první místo v turnaji a za tuto vzornou reprezentaci nejen klubu 1. SC Znojmo, ale celého Jihomoravského kraje jim tak patří velké díky.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin