SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Vlci stříbrní na minirepublice

Vlci stříbrní na minirepublice T a s o v i c e / Z n o j m o - Tasovická umělka byla poslední březnovou sobotu dějištěm minirepubliky kategorie U10. Tedy turnaje, kde se utkávají týmy z celé republiky. Znojemští Vlci tentokrát prolomili "prokletí" a dostali se až do finále, kde sice nakonec podlehli Jihočeské fotbalové akademii, ale druhé místo je ve velké konkurenci velice kvalitním počinem, ale na to už jsme u naší U10 zvyklí.

 
 
 

V Tasovicích jsme ovládli základní skupinu B a v semifinále tak na nás čekal druhý tým skupiny A. I Mladou Boleslav jsem dokázali přehrát, ve finále nám však vystavila stopku Jihočeská fotbalové akademie. „Konečně se nám povedlo obsadit na minirepublice medailové pozice a dokonce jsme si zahráli až ve finále, což potěšilo nejen fandící rodiče, mě, ale především kluky. Ti podali perfektní výkon, především první čtyři zápasy se nám parádně povedly a byla radost se na znojemské kluky při hře dívat," hodnotil trenér Peter Balta.

Fotbalový víkend pak Vlci dohráli v neděli, kdy s Mladou Boleslaví sehráli remízový přátelský zápas 5:5 na hřišti s umělým trávníkem Městského stadionu v Horním parku ve Znojmě. „Utkání hodnotím hodně pozitivně. Kluci si zahráli a užili krásné dvě hodiny fotbalu proti kvalitnímu týmu.“

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍ SKUPINA: Znojmo - Admira Praha 3:2, Opava - Znojmo 0:3, JFA Č. Budějovice - Znojmo 1:1
SEMIFINÁLE: Znojmo - M. Boleslav 5:3
FINÁLE: Znojmo - JFA Č. Budějovice 1:5

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies