Veselý odchází na hostování do Vysočiny Jihlava

Veselý odchází na hostování do Vysočiny Jihlava Z N O J M O - Minimálně na půl roku se znojemský fotbal bude muset obejít bez Vlastimila Veselého. Pětadvacetiletý brankář zkusí štěstí v aktuálně druhém týmu Fortuna:Národní liga FC Vysočině Jihlava. Na místě se potká s bývalými trenéry Znojma Radimem Kučerou a Josefem Hanzálkem, druhý jmenovaný je na pozici kouče brankářů.

 
 
 

Vlastimil Veselý se ve Znojmě poprvé objevil v sezóně 2015/2016, v níž přišel na roční hostování ze Zbrojovky Brno. Veselý v té době u nás odchytal jednadvacet zápasů, přičemž inkasoval sedmadvacet branek a vychytal šest čistých kont.

Následující ročník strávil v Brně, od sezóny 2017/2018 však znovu patřil znojemskému týmu. Tehdy se jednalo o trvalý přesun. Loni se do branky postavil osmadvacetkrát, v jednom případě to bylo v MOL Cupu. Během zmíněných duelů obdržel jednačtyřicet gólů.

Letos si Veselý zachytal pouze v MOL Cupu a v závěru podzimu proti FC Hradci Králové, proti kterému naskočil po zranění Antonína Bučka. V Jihlavě bude v kabině s ex Znojmáky Janem Javůrkem a Jirkou Klímou.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin