Ve Znojmě již nebude pokračovat záložník Tomáš Okleštěk

Ve Znojmě již nebude pokračovat záložník Tomáš Okleštěk Z n o j m o - S koncem sezóny 2015/16 se končí ve Znojmě i jedna další éra. Éra záložníka Tomáše Oklešťka, ten na jih Moravy přišel již v roce 2011 a s výjimkou půlročního angažmá v Jablonce nosil až doteď znojemský dres. Zažil tedy i historický postup do první ligy. Nyní se cesty rozchází. Po vzájemné dohodě se hráč i klub rozhodli, že již nebudou pokračovat ve spolupráci. Tomášovi pochopitelně za jeho služby ve Znojmě děkujeme.

 
 
 
TOMÁŠ OKLEŠTĚK

Tomáš Okleštěk přišel do Znojma v roce 2011 a zažil tak i druholigové derby se svým mateřským klubem - Zbrojovkou Brno. V památném domácím utkání i s Milanem Pacandou jsme zvítězili 3:0. V další sezóně 2012/13 už se mohl se svými spoluhráči radovat z historického postupu do první ligy. V ní na podzim roku 2013 prožil své nejlepší období ve znojemském dresu. Skvělá forma mu vynesla angažmá v Jablonci, které však trvalo pouze půl roku. Poté se opět vrátil do Znojma. Pokud sečteme Tomášovi starty v první a druhé lize, dá nám to dohromady číslo 117 utkání, ve kterých nastřílel 21 gólů.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin