FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

V předkole domácího poháru do divizní Staré Říše, k postupujícímu přijede SK Líšeň 2019!

V předkole domácího poháru do divizní Staré Říše, k postupujícímu přijede SK Líšeň 2019! Z N O J M O - S koncem června se objevují nejen losy našich nejvyšších fotbalových soutěží, evropských pohárů, ale i před losem MSFL, který bude v nejbližších dnech, se už zná los domácího poháru Mol cupu.

 
 
 

V tomto ročníku se začíná již předkolem, do kterého jsou nasazeni i týmy MSFL včetně třeba sestupujícího týmu z F:NL FK Blansko. O posledním červencovém víkendu tak třeba do Tasovic, kde hrají exznojemští hráči, přijede Start Brno, exznojemský hráč David Helísek s Hodonínem přivítá blízký Lanžhot a zmiňované Blansko pojede do Velké Bíteše.

Naše fanoušky asi nejvíce zajímá, že náš tým si zajede změřit síly na půdu FSC Stará Říše, týmu, který v uplynulé nedokončené sezoně divize D skončil předposlední. O sezonu dříve, která se odehrála jen na podzim, byl náš první mistrovský soupeř nové sezony na pátém místě. V sezoně 2018/19 skončil dokonce na 3.místě, což byla první nepostupová pozice. Ostatně v divizi D se pohybuje od sezony 2013/14.

V sezoně 2015/16 jsme se mohli už s tímto týmem, který je z obce s pouhými 600 obyvateli kousek od Telče a také silnice 38 mezi Znojmem a Jihlavou, v poháru potkat. Jenže zatímco my jsme splnili povinnost postupu v Tasovicích, staroříšští si podle očekávání neporadili s vysokým favoritem Vysočinou Jihlava. Ostatně do jihlavského okresu i náš budoucí soupeř také patří.

Zatím ještě není znám přesný termín a čas výkopu našeho vzájemného duelu, ale oficiální termín je neděle 25.7. od 17:00. Bližší informace samozřejmě budete vědět i z naších stránek.

U velmi úspěšného brněnského týmu posledních sezon SK Líšeň se možná také řeší, kam v dalším - tedy prvním - kole (oficiálním termínem prvního kola je středa 11.8. od 17:00) za soupeřem vyrazí. My věříme, že to bude náš tým, a tak se uskuteční duel, který už měl být odehrán také v minulém ročníku poháru, ale nakonec byl kontumačně přiřknut líšeňským pro odstoupení našeho týmu kvůli nastaveným podmínkám koronavirové krize.

Z dalších druholigových moravských týmů třeba pojede Zbrojovka Brno do Žďáru nebo Ždírce, Jihlava do Humpolce nebo Polné, Prostějov do Havířova nebo Vratimova a druholigový nováček z Vyškova vyrazí na půdu vítěze zmiňovaného jižanského duelu Hodonín - Lanžhot.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin