V klubu jsou na zkoušce dva zahraniční fotbalisté

V klubu jsou na zkoušce dva zahraniční fotbalisté Z N O J M O - Příprava našeho prvního týmu je v plném proudu. Hráči pravidelně polykají tréninkové dávky, mezi které se postupně vměstnávají přípravné duely. Nejen do nich se brzy zapojí dva testovaní hráči ze zahraniční, konkrétně jsou jimi Kenny Doublette a Alex Nino.

 
 
 

Kenny Doublette (27 let, útočník, Haiti)
Sedmadvacetiletý útočník dříve hrál za univerzitní výběry, v jejichž dresu vstřelili třiadvacet branek a na dalších třináct nahrál. Mezi jeho kluby rovněž patřil Southern New Hampshire, zde se prosadil patnáctkrát. V sezóně 2016/2017 působil v týmu, Louisville City FC, od následujícího ročníku hrál za The Derby City Rovers. Mezi jeho přednosti se řadí dovednost podržet míč, rovněž je však schopný nabízet průnikové přihrávky či úspěšně driblovat.

Alexis Bailon-Nino (22 let, levý univerzál, USA)
Dvaadvacetiletý obránce, potažmo křídelník, pochází z amerického Portlandu. Nino se podobně jako Doublette věnoval univerzitnímu fotbalu, kde hrál za Clark college. Borec, jehož velkým idolem je James Rodriguez, se v minulosti na chvíli ocitl také v německých soutěžích.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin